Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems geresnę sveikatą

www.lsveikata.lt
2018-11-29
Artėjant šventiniam laikotarpiui, vis dažniau susimąstome apie tai, ko labiausiai trūksta mūsų artimiesiems ir draugams ─ nuo to priklauso ir kalėdinių dovanų idėjos. Nesuklysime teigdami, jog kiekvienam iš mūsų daugiau ar mažiau reikia pastiprinti sveikatą ─ tai svarbiausias turtas, kurį gyvendami įtemptu ritmu dažniausiai pamirštame. Kalėdos yra puikus metas apie tai prisiminti: jei išrinksite artimiesiems vieną iš šių dovanų, ženkliai prisidėsite prie geresnės jų savijautos.
Per šias Kalėdas padovanokite artimiesiems geresnę sveikatą

Aktyvumo apyrankės 
Veikiančios panašiu principu kaip ir išmanieji laikrodžiai, šios aktyvumo apyrankės leidžia stebėti sporto ir aktyvumo rezultatus ir taip padeda pasiekti dar geresnių rezultatų. Jos taip pat gali sekti miego fazes ir, žinoma, tampa dailiu stiliaus aksesuaru. Išrinkę tokią dovaną, artimuosius paskatinsite dar daugiau judėti ─ tikriausiai sutiksite, jog tai pats tiesiausias kelias į geresnę savijautą ir stipresnę sveikatą!
 

Vaikščiojimo lazdos 
Niekas nesiginčytų, jog vaikščioti naudinga, tačiau dar daugiau naudos yra tuomet, kai pasitelkiamos vaikščiojimo lazdos. Paslaptis paprasta: vaikščiojant su jomis, įdarbinami papildomi raumenys, todėl pavyksta sudeginti daugiau kalorijų ir taip pasiekti akivaizdesnių rezultatų. Vaikščiojimo lazdas gali išbandyti kiekvienas, nepriklausomai nuo amžiaus ar sportinio pasirengimo ─ tokia kalėdinė dovana tiks ir tiems, kuriems anksčiau teko susidurti su nemaloniomis traumomis. Tai puiki kalėdinė dovana šeimai!
 
Masažuokliai
Norint jaustis gerai, vien tik sportuoti ir aktyviai judėti neužtenka ─ galiausiai ateina momentas, kai tenka šiek tiek sustoti, atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Jei pastebėjote, kad būsimasis kalėdinės dovanos gavėjas per mažai laiko skiria sau, per šias Kalėdas pasirūpinkite atpalaiduojančiu jo poilsiu ir padovanokite jam nugaros, pečių, viso kūno masažuoklius ar kompaktiškas masažines voneles. Tokia dovanos idėja nudžiugins kiekvieną, svajojantį apie SPA procedūras savuose namuose.
 
Kraujospūdžio matuokliai
Net ir labai besistengdami rūpintis savo sveikata, negalime būti tikri, jog niekuomet neteks susidurti su nemaloniomis situacijomis, todėl namuose pravartu turėti prietaisą, leidžiantį sekti savo savijautą. Kraujospūdžio matuokliai ypač vertinami senjorų tarpe, tad tokia Kalėdų dovana ypatingai pradžiugintų vyresnės kartos asmenis, tačiau nesuklysite ją parinkdami ir jaunesniems artimiesiems. Atsarga šiuo atveju gėdos tikrai nepadarys!

 
Namų treniruokliai
Nemaža dalis žmonių nesiryžta pradėti sportuoti dėl to, jog neturi tam sąlygų, tačiau jei treniruoklis bus namuose, teks ieškoti naujų pateisinimų. Bėgimo takeliai, dviračiai, elipsiniai treniruokliai, kompaktiškieji steperiai  ─ tai tik keletas dovanų, kurios būtų mielai sutiktos tiek sporto aistruolių, tiek tų, kurie niekaip nepasiryžta imtis ryžtingo žingsnio vardan geresnės savijautos. Daugiau kalėdinių dovanų idėjų rasite Kaledos.lt puslapyje.
 
Gimnastikos prekės
Tai dar viena alternatyva sportui namuose, kuri ypač mėgstama tarp moterų, tačiau gali patikti ir vyrams. Gimnastikos ratas, kamuolys, pusiausvyros treniruoklis, atsispaudimų rankenos ir kitos panašios prekės leis aktyviai ir neįpareigojančiai pajudėti ─ tokius gaminius norisi kuo greičiau išbandyti! Visgi, prieš išrenkant vieną iš tokių gaminių, pravartu pasidomėti artimųjų fiziniu pajėgumu ─ tuomet būsite tikri, kad Jūsų dovana iš tiesų bus naudinga.
Apsispręsti, kuri iš šių dovanų draugams tiktų labiausiai, gali būti pakankamai sudėtinga, todėl iš anksto turėtumėte pagalvoti apie jų pomėgius ir charakterio bruožus. Juk norisi, kad sveikatinimuisi skirta dovana ne tik padėtų sustiprėti, bet ir iš tiesų paliktų jiems puikų įspūdį! 


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica