Pasitikėti savimi (ne)lengva

www.lsveikata.lt
2020-01-14
Kuriai moteriai nepažįstamos abejonės, kad jos kūnas nėra tobulas. Baimės, kad partneriui nusimetusi drabužius pasirodys nepakankamai patraukli. Toks nerimas, pasak seksologų, gali sugadinti visą malonumą.
Pasitikėti savimi (ne)lengva
Pasak seksologų, masinių informavimo priemonių kuriamas tobulo moters vaizdas ne vieną jų lietę priverčia abejoti savo seksualumu.

Pataria specialistė
Lou Paget – seksologė iš Kalifornijos. Ji 15 metų veda seminarus apie seksualumą, bendrauja su poromis, analizuoja jų santykius: 


- Kinas, žurnalai, reklaminiai plakatai formuoja idealių moterų vaizdą. Palyginusios save su jomis aptinkame turinčios daugybę trūkumų. O jei dar kas nors mesteli užgaulią frazę... Patikime ja. Dažna galvojame, jog žinome, ką apie mus galvoja aplinkiniai. Imame gėdytis savo figūros, savo išvaizdos. Ir visa tai trukdo mums mėgautis seksualumu.
Moterims, su kuriomis bendrauju, visuomet sakau: reklama rodo kūną, kuris realybėje neegzistuoja. Tai – dirbtinis produktas. Juk lyginate save su merginomis, kurios nebuvo nėščios, negimdė, nemaitino kūdikio krūtimi, kurios neturėjo sveikatos problemų, nesipyko su artimaisiais, nepatyrė streso darbe ir klimakso.
Kai kine matome sekso scenas, juk žinome, kad tai nerealu: negali partneriai kartu patirti orgazmo vos po dviejų minučių sueities. Tikrovėje seksas labiau nerangus, kartais vienodas, net juokingas – kodėl tuomet turėtume tikėti, kad egzistuoja idealūs kūnai?
 
Neleiskite masinėms informavimo priemonės apsukti jums galvą. Tai, ką matote ekranuose, – vyriškų fantazijų derinys. Šiuolaikinė aparatūra padeda tai įgyvendinti. Modelio išvaizda rūpinasi stilistai, vizažistai, šviesų meistrai. Po fotosesijos iš šimtų nuotraukų išrinkus vieną darbo imasi retušuotojai. Tokios moters gatvėje niekada nesutiksite. Norite pamatyti, kas realu, apsidairykite aplinkui, nueikite į sporto klubą, kirpyklą, prekybos centrą.
Be to, atminkite vyrai save laiko puikiais meilužiais, jeigu sugeba partnerei suteikti pasitenkinimą – būtent tai jiems yra svarbiausia.
O seksas reikalauja mokėjimo duoti ir imti. Kai moteris leidžia vyrui suprasti, kad jo veiksmai teikia pasitenkinimą, ji gali švelniai pakreipti veiksmus taip, kaip nori.
Kai moteris patenkinta kūnu, kurį turi, juo rūpinasi, jai bus lengviau tokius pačius jausmus sukelti ir partneriui. Todėl jo troškimą užvaldyti tą kūną ji priims nesivaržydama ar iš dėkingumo, o su malonumu ir ramiu pasitikėjimu savimi.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Virusas pasiglemžė ir gyvenimo džiaugsmą

  Virusas pasiglemžė ir gyvenimo džiaugsmą

  Šakių rajono gyventoja Rita (69 m.) tris mėnesius ligoninėje kovojo su COVID-19 infekcija. Grįžusi namo moteris suprato, ka...
  Hipotonikai vasaros nelaukia

  Hipotonikai vasaros nelaukia

  „Ne juokai yra visą gyvenimą pragyventi su žemu spaudimu. Kai pakyla virš šimto, jaučiuosi keistai“, &nd...

  Budinti vaistinė


  Šiltos dienos kai kam gali būti ne į naudą: vaistininkė pataria atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus

  Šiltos dienos kai kam gali būti ne į naudą: vaistininkė pataria atkreipti dėmesį į organizmo siunčiamus signalus

  Natūralu, kad vasarą, daugiau laiko leisdami gryname ore ir aktyviau judėdami, imame prakaituoti gausiau nei įprastai. Tačiau svar...
  Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

  Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19

  Trijose vaistinėse Vilniuje pradedama skiepyti nuo COVID-19, pirmadienį pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

  razinka


  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  „Lauktuvės“ iš Nepalo

  Kol Jungtinėje Karalystėje toliau plinta Delta vadinama koronaviruso atmaina, o šalies Vyriausybė rengiasi švelninti karantino ribojimus, Vakarų Europos žiniasklaida praneša apie naują COVID-19 mutaciją iš Nepalo. Mokslininkai sako, kad ją sunkiau veikia vakcinos. 

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Šešios dienos poliklinikose
  Henrikas Vaitiekūnas Šešios dienos poliklinikose
  Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (2)
  Henrikas Vaitiekūnas Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (2)
  Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (1)
  Henrikas Vaitiekūnas Kuo vyrai nuo moterų skiriasi (1)

  Naujas numeris
  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica