Kodas: #be grimo

Greta Vanagienė
2019-09-12
Nors grožio industrija mums gali pasiūlyti aukščiausios kokybės dekoratyvinės kosmetikos, taip pat veidą regeneruojančių ar tonizuojančių makiažo valymo priemonių, vis dėlto šios turi ir tamsiąją pusę.
Kodas: #be grimo
Kosmetologai kasdienai siūlo rinktis lengvesnes maskuojamąsias kosmetikos priemones, tokias kaip BB ar CC lengvus kremus, kurie suteikia atspalvį ir mažiau kemša poras.

Nespėja atsigauti

„Ar nutuokiate, kas vyksta su veido oda, kai karštą vasaros dieną ji prakaituoja, tačiau yra užtepta storiausiu grimo sluoksniu?“ - klausia kosmetologė Dainora Jaremčiukienė. Taigi reikalai - ne iš gerųjų: išsiskiria sebumas, prakaitas, oda iš normalios tampa riebi ar mišri, veidas linkęs spuoguotis, pasireiškia uždegiminė aknė.

 

„Jei įmanoma, ypač jaunoms mergaitėms, veido grimo siūlyčiau visai atsisakyti. Nors galime įsigyti gerai makiažą nuvalančių priemonių, veidą taisyklingai nuprausti ir paruošti „pailsėti“ nakčiai, vis dėlto oda dažnai netoleruoja dekoratyvinių priemonių ir manifestuoja spuogeliais ar net akne“, - sako D.Jaremčiukienė.
Tiršta pudra užkimšta oda net nuvalyta nespėja atsigauti, jei kitą dieną toks pat makiažo sluoksnis ir vėl nugula ant veido.
 
Reguliariai valyti
Anot specialistės, siekiant odą kuo ilgiau išlaikyti jauną ir sveiką, būtina atlikti veido valymo procedūras. Kokiu intervalu tai geriausia daryti, padiktuoja pati odos būklė, kiek ji linkusi kimštis.
„Vieniems pakanka kartą per du mėnesius, kitiems - kartą per mėnesį. Įprastai jau vizualiai galima pastebėti, kad oda tampa užsikimšusi. Veidą beria pūlingi spuogeliai, susiformuoja juodų inkštirų. Po veido valymo procedūros taip pat svarbu bent kelias dienas nenaudoti kreminės pudros ir leisti odai natūraliai atsigauti. Juk valymo metu veidas prisotintas vitaminų, poras sutraukiančių priemonių“, - sako kosmetologė.
Specialistė kasdienai siūlo rinktis lengvesnes maskuojamąsias kosmetikos priemones, tokias kaip BB ar CC lengvus kremus, kurie suteikia atspalvį ir mažiau kemša poras.

 
Verta žinoti
Kosmetologė pataria po vasaros sezono profilaktiškai išvalyti veido odą nuo riebalinio pertekliaus. Atlikti mechanines ir rūgštines procedūras, prisotinti ir atgaivinti odą vitaminu C.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica