Viktorija Shanti: apie tai, kas laukia šiemet

Emilija Lipskytė
2022-01-07
Vedų astrologė ir „Astrologijos Tau“ įkūrėja Viktorija Shanti kalbėdama apie kitus metus įvardija keturis horoskopo ženklus, kuriuos lydės sėkmė. Tačiau nereikia nusivilti ir kitiems. „Viskas priklausys nuo jūsų pačių“, – apie likimo valdymą kalba ji.
Viktorija Shanti: apie tai, kas laukia šiemet

- Pagrindinis šiuo metu dažnam kirbantis klausimas – ką astrologija žada šiems metams?
- Metų pradžioje Venera, santykius reprezentuojanti planeta, judės atgal. Rekomenduojama kuo švelniau ir atlaidžiau spręsti santykių problemas. Tačiau kartu tai – puikus metas pažvelgti į santykius retrospektyviai: per dėkingumo ir gausos, o ne kritiškumo ir trūkumo prizmę.
Balandžio mėnesį įvyks svarbus „Didžiąja laime“ vadinamos planetos, Jupiterio, tranzitas. Jis įneš daugiau optimizmo ir palaikymo tiek vidinio (meditacija, savęs pažinimas), tiek išorinio pasaulio temoms. Prasidės puikus metas įkvepiantiems sumanymams bei svajonėms realizuoti, kūrybinėms bei dvasinėms praktikoms. Šios planetos tranzitas padės atrasti daugiau gamtos grožio ir ypač palaikys su vandeniu susijusias temas. Jei turite norų, susijusių su vandeniu – panardyti, pasimėgauti SPA, plaukti kruizu, nukeliauti į egzotišką salą, jums žengiant vieną žingsnį šios svajonės įgyvendinimo link, visata prisidės dešimteriopai.
Vasaros metu rekomenduojama pasirūpinti emocine sveikata, nes Marso ir Rahu (planeta pagal vedu astrologiją – red. past.) pozicija sukurs terpę nepatogioms situacijoms, konfliktams. Kuo esame labiau išsekę, tuo sunkiau sekasi atlaikyti gyvenimo iššūkius. Todėl nepamirškite pasimėgauti vasara.

Ruduo – geras metas padirbėti dėl savo laisvių. Jau artėjant rudens sezonui rekomenduočiau peržiūrėti savo įsipareigojimus bei iki kaulų smegenų pažįstamą gyvenimo filosofiją. Gal būtų galima per daug varžančius įsipareigojimus paleisti arba bent jau peržiūrėti įsitikinimus gyvenimo kūrybos atžvilgiu.
Paskutinis akcentas Merkurijaus – vadinamojo „kasdieninio gyvenimo guru“ –  judėjimas. Tai padės mums aiškiau matyti pasaulį: suvoksime, ko norime.
 
- Kokius žmones likimas šiemet apdovanos?
- Pradėkime nuo to, kad kalbame apie vedų astrologiją, kurioje daug dėmesio yra skiriama Mėnuliui, todėl noriu pabrėžti, kad rekomendacijos tiks tiek Saulės, tiek Mėnulio horoskopo ženklams.
Keli Zodiako ženklai kitąmet tikrai bus apdovanoti Visatos, o kitiems tiesiog reiks labiau pasistengti, norint ko nors pasiekti. Kitaip tariant, daug kas priklausys nuo jų pačių. Astrologijoje nėra viskas vien gerai ar blogai. Visatos akimis tiek tas, kuris viską pasiekia lengvai, tiek tas, kuris turi padirbėti, yra sėkmės kūdikiai, nes viską, ką suteikia Visata, yra pagalba mums.
Didžiulis palaikymas metų pradžioje numatomas Vandeniams. Jupiteris, kuris yra laimės planeta, juos apdovanos, tad šio ženklo atstovai galės džiaugtis atgimimu. Tačiau antroje metų pusėje gyvenimo įvykiai žmogų „pašlifuos kaip deimantą“. Ir tai nėra blogai, tiesiog bus patirčių, kai reikės labiau pasistengti. Tikrai verta, nes galiausiai nušlifuotas deimantas įgauna dar daugiau žavesio.
Kiti ženklai, kurių laukia įspūdingesni metai – Avinas ir Svarstyklės. Avinams numatytas vidinis pavasaris, kuris startuos balandžio dyliktąją. Labai geras periodas startuoti su visais savo norais ir siekiais, palepinti save. Šį laiką, kuris tęsis visus likusius metus, galima pavadinti „Aš esu žvaigždė“ periodu. O Svarstyklėms, nors Visatos akimis ir bus geras periodas, protui jis nelabai patiks. Tai tarsi svogūno lukšto periodas – atsisveikinimas su tuo, kas yra pasenę. Žodžiu, idealus metas Svarstyklėms atgimti iš naujo.

Norėčiau akcentuoti dar vieną ženklą – Žuvis. Joms kitąmet parengti linksmieji kalneliai: metų pradžia bus įsibėgėjimas su idėjomis, planais ir savęs atskleidimu. Nuo pavasario visa tai įgaus pagreitį – puikus metas drąsiai įgyvendinti idėjas. Vasaros metu rekomenduočiau neperspausti savęs, o nuo spalio pabaigos vėl entuziastingai atsiduoti gyvenimo nuotykiui.
 
- Minėjote Saulės ir Mėnulio horoskopų ženklus. Kuo jie skiriasi?
- Mėnulis – įgimto intuityvumo ir emocinio potencialo rodiklis. Tai – vedantysis asmenybės veiksnys, reprezentuojantis, kaip žmogus jaučia, suvokia pasaulį. Rytuose būtent jis užima pagrindinę poziciją analizuojant astrologinį žemėlapį. O Saulė – gyvybinės jėgos ir dvasinės stiprybės rodiklis, reprezentuojantis aukštesnių tikslų siekimą, parodantis, kur ir kaip žmogus gali suspindėti. Vakarai labiau akcentuoja Saulės poziciją, kaip žmogus eina per gyvenimą. Rytai gi sako: „Kas iš jūsų pasiekimų, jei žmogus pasiekęs aukštumas pasitraukia iš gyvenimo?“ Paprasčiausiai laimės nebuvo. Taigi, Mėnulis reprezentuoja, kaip jaučiame pasaulį: kas suteikia emocini balansą, atpalaiduoja žmogaus nervų sistemą. Tada žmogus vėl pradeda jausti, kad gyvenimas per jį teka, pulsuoja.

 
- Ne vienam astrologija – tik ateities spėjimas, tačiau astrologai sako, kad ji padeda geriau pažinti ir save. Kaip ?
- Vedų astrologijoje esminis akcentas – vidinis žmogaus pasaulis. Savęs išskleidimas per lengvumą ir suvokimą, kad aš esu pakankamas. Savęs pažinimas per astrologiją padeda visai kitu kampu pamatyti asmeninį unikalumą ir labiau pamilti save.
Pavyzdžiui, analizuojant žmogaus astrologinį žemėlapį didžiausias dėmesys skiriamas žmogaus stiprybėms, esančioms čia ir dabar, todėl pateikiami praktiški, pagal jo prigimtines duotybes astrologiniai patarimai, kad jis labiau pasitikėtų gyvenimu. Nors duotybių, kaip ir šeimos, kurioje gimėme, nepakeisime, galime pakeisti santykį su šeimos nariais, o žvelgiant astrologine prasme – santykį su savo duotybėmis. Pavyzdžiui, jei žmogus yra detalus, bet jam tai nepatinka – jis savo dovaną gali įsikišti į kišenę ir kaip įrankį panaudoti tik tada, kai jam to prireiks. Jis negali pakeisti to, kad yra detalus, bet sujungdamas kitas savybes gali sušvelninti prigimtinę duotybę.
O norėdami naujų savybių visada galite pasirinkti judėti patirties, kuri suteiktų norimų įgūdžių, link. Rekomenduojama, kad sprendimas būtų iš „noriu“, o ne iš „reikia“, nes Visatai esame tobuli su savo duotybėmis. Suvokimas, kad esu pakankamas – didžiausia astrologinio žemėlapio analizės dovana, kuri energetiškai atrakina meilės sau bei gyvenimo galimybėms duris.  
Jei žmogus jaučia vidinę meilę astrologijai, geriausia pradžia – astrologijos mokymai pradedantiesiems. O jei traukia smalsumas, įdomi patirtis su astrologija nutinka konsultacijos metu.
Savęs pažinimas, sąmoningumo plėtimas padeda koreguoti astrologinio žemėlapio daromą įtaką, tačiau čia neužtenka tik perkaityti knygą ar sudalyvauti seminare. Nereikia viskuo patikėti, ką rodo astrologinis žemėlapis. Pasistenkite pritaikyti praktiškai ir pasižiūrėkite, ar jums pasiteisins, nes būtent per patirtį atrasite dar daugiau, negu žodžiai gali apsakyti.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  21-osios chromosomos žmonės

  21-osios chromosomos žmonės

  Vienas iš 700 pasaulio kūdikių gimsta su Dauno sindromu. Šie 0,14 proc. Žemės gyventojų vis dar apipinti ginčais dėl...
  Vaikų chirurgams daug nerimo sukėlęs negaluojantis paauglys įveikė naują klastingą ligą

  Vaikų chirurgams daug nerimo sukėlęs negaluojantis paauglys įveikė naują klastingą ligą

  Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos Vaikų chirurgijos, ortopedijos-traumatologijos centro vaikų chirur...

  Budinti vaistinė


  Greitieji COVID-19 testai: kaip atlikti ir kokios galimos klaidos?

  Greitieji COVID-19 testai: kaip atlikti ir kokios galimos klaidos?

  Šalyje sparčiai augant užsikrėtimų COVID-19 virusu skaičiui, dažnas savikontrolės testus renkasi atlikti namuose. Tam yra n...
  Vaistinių atstovai primena, kad galimybių paso vaikams į vaistinę turi ateiti tėvai

  Vaistinių atstovai primena, kad galimybių paso vaikams į vaistinę turi ateiti tėvai

  Vyriausybės sprendimu galimybių pasas nuo gruodžio 28 d. bus išduodamas vaikams nuo 12 metų, o nebe nuo 16-kos, kaip buvo i...

  Sveika šeima


  Toksiški santykiai: kaip vėl jų neužmegzti?

  Atsikratę toksiškų santykių, kuriuose trūko pagarbos ir supratimo, žmonės neretai ir naujuose įbrenda į tą pačią balą. Psichoterapeutė Kaytee Gillis pastebi, kad patyrusieji traumų ankstesniuose santykiuose sunkiai įžvelgia „raudonas vėliavas“ ir ateityje. Ji pateikia penkis dalykus, kurie tokiems žmonėms atrodo no...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Australija neišlaikė omikron testo

  Beveik dvejus metus – tiek Australija buvo atsiribojusi nuo išorinio pasaulio. Pernai gruodį atidariusi sienas ji pasitiko omikron atmainą, kuri sparčiai išplito šalyje. Vietiniai žmonės išsigandę, medikai nespėja susitvarkyti, o politikai nežino, kokius sprendimus priimti.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar narcizas lietuviška gėlė?
  Henrikas Vaitiekūnas Ar narcizas lietuviška gėlė?
  Pasiūlymas naujam verslui
  Henrikas Vaitiekūnas Pasiūlymas naujam verslui
  Apie vieną nuogą ir tris apsirengusius karalius
  Henrikas Vaitiekūnas Apie vieną nuogą ir tris apsirengusius karalius

  Naujas numeris