Inga Valinskienė: „Metų bėgimą labiau sureikšminau būdama jaunesnė“

Žiedūnė Juškytė
2017-10-16
Pernai dainininkė Inga Valinskienė (51 m.) su visa Lietuva trankiai atšventė savo 50-metį, šiemet su vyru Arūnu paminėjo perlines vestuves. Metai bėga, tačiau atlikėja mažai keičiasi, o scenoje atrodo nepriekaištingai. „Pirmoji sąlyga gerai atrodyti – jaustis puikiai. Visa kita – po to“, – jaunatviškumo receptą atkleidė I.Valinskienė.
Inga Valinskienė: „Metų bėgimą labiau sureikšminau būdama jaunesnė“
„Nėra laiko“ – pats kvailiausias pasiteisinimas. Tiesiog būk sąžiningas ir prisipažink, kad tingi arba neturi valios. Kiek savimi rūpintis, kiekvieno asmeninis reikalas. Perdėtas dėmesys išvaizdai, kaip ir visiškas abejingumas jai, kelia įtarimų, jog žmogus turi vidinių problemų“, - sako dainininkė Inga Valinskienė.

– Spalio pabaigoje technikos apdovanojimuose žadate futuristinį elektroninės muzikos šou. Intriguoja jums neįprastas stilius. Kaip vertinate gimsiantį pasirodymą, kokius elementus galite išduoti?
– Man tai bus ir iššūkis, ir išbandymas, ir kasdienybės praskaidrinimas. Jaučiuosi pamaloninta, kad pasirodymo sumanytojai pasirinko mane. Vadinasi, jie ir patys linkę eksperimentuoti. Nemėgstu įspūdžio žadėti iš anksto. Netikėtumo momentas, bent man, daug įdomesnis. Kadangi tai nebus įprastas pasirodymas, galutinis rezultatas kol kas paslaptis ir man (šypsosi).


 
– Pernai koncertinių turų metu atšventėte penkiasdešimtmetį. Kodėl reikia švęsti gimtadienius?
– Jubiliejinio turo koncertai man tapo tikra švente. Toks kiekis klausytojų man buvo netikėta ir neįkainojama dovana. Vis dėlto nesu iš tų, kurie sureikšmintų gimtadienius ar dovanas. Dažniausiai tą dieną praleidžiu artimųjų rate. Geriau tarp mažiau, bet tarp tikrai mielų žmonių. Noro gimtadienio dieną prasmegti seniai nejaučiu. Paradoksalu, bet metų bėgimą labiau jaučiau ir sureikšminau būdama jaunesnė. Tokio paradokso linkiu visoms (šypsosi).
 
– Atrodote puikiai! Koks jūsų receptas?
– Pirmoji sąlyga gerai atrodyti – jaustis puikiai. Visa kita – po to. Nei labai sportuoju, nei sveikai maitinuosi. Tiesiog turiu savų taisyklių, kurių stengiuosi laikytis. Kadangi man skaniau tai, kas pagal mitybos taisykles nelabai sveika ir per daug kaloringa, pavyzdžiui, mėsa su bulvėmis ir padažu, varškė – lietiniame blynelyje ir dar su uogiene, puikiai žinau, kad kasdien „skaniai“ valgyti negaliu (šypsosi). Tik taip galima išlaikyti svorio pusiausvyrą. Jeigu savaitę tingisi daryti kasdienę mankštą (bodyflex man priimtiniausia), įkalbu save tą daryti kitą savaitę. Nuolaidžiauti sau galima, bet saikingai.
 
– Neretai žmonės nesirūpinimą savimi pateisina sakydami „nėra laiko“...
– „Nėra laiko“ – pats kvailiausias pasiteisinimas. Tiesiog būk sąžiningas ir prisipažink, kad tingi arba neturi valios. Kiek savimi rūpintis, kiekvieno asmeninis reikalas. Perdėtas dėmesys išvaizdai, kaip ir visiškas abejingumas jai, kelia įtarimų, jog žmogus turi vidinių problemų.

 


– Gražiau, simpatiškiau atrodantis žmogus jaučiasi geriau?
– Scenos žmonėms jų išvaizda – darbo dalis.  Nesu iš tų, kurios kasdienybėje kiekvieną minutę galvoja „ar gerai atrodau“. Mane tai gerokai vargintų. Bet tai nereiškia, kad manęs neerzina keli nereikalingi kilogramai, seniai kirpėjo ranką regėję plaukai ar suvargusi veido oda.

 
– Ar po koncertų jaučiatės pavargusi? Kaip ilsitės, kaip stengiatės atsipalaiduoti?
– Nuovargis po koncertų – malonus. Daug atidavęs, daug ir gauni. Fizinį nuovargį puikiai kompensuoja teigiamos emocijos. Visiška ramybė – man geriausiais poilsis. Aš, sofa ir senas angliškas detektyvas ekrane. Arba geras masažas, tuščia jūros pakrantė...
 
– Jūsų šeima turi savus sveikatos, geros savijautos receptų? 
– Mūsų šeimoje visi suaugę, turintys nuomones bei požiūrį. Nesu sveikos gyvensenos pavyzdys, todėl negaliu jos brukti artimiesiems.  Tegul kiekvienas susidaro savo taisyklių ir kompromisų su savimi sąrašą (šypsosi).


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica