„MV GROUP Production“ gamins dezinfekcinį skystį

www.lsveikata.lt
2020-03-30
Viena didžiausių Baltijos šalyse gėrimų gamybos įmonių „MV GROUP Production“ šią savaitę „Stumbro“ gamykloje pradeda dezinfekcinio skysčio gamybą. Suvokdama sparčiai augantį apsisaugoti padedančių priemonių poreikį, bendrovė skysčio gamybai ėmėsi ruoštis vos paskelbus visuotinį karantiną. Jau kitą dieną buvo pradėti skysčio gamybai reikalingi paruošiamieji darbai. Gamykloje per rekordiškai trumpą laiką – dvi savaites – baigiamas įrengti ir atskiras gamybos cechas.
„MV GROUP Production“ gamins dezinfekcinį skystį

Iš viso per balandžio mėnesį Kaune esančioje „Stumbro“ gamykloje planuojama pagaminti nuo 400 tūkst. iki 1 mln. litrų dezinfekcinio skysčio. Tikslūs gamybos pajėgumai priklausys nuo šiuo metu nuolat kintančios situacijos žaliavų rinkoje. Savo ruožtu „MV GROUP Production“ ketina dėti visas pastangas, kad dezinfekcinio skysčio būtų pagaminama kaip galima daugiau.
Šiuo metu „Stumbro“ gamykla baigiama ruošti skysčio gamybos procesui: tam, kad būtų išvengta bet kokio kontakto su kita gamyklos produkcija, čia įrengiamos specialios, itin griežtus saugos standartus atitinkančios, maksimaliai izoliuotos ir gerai vėdinamos patalpos.
 

„Lietuvoje toliau plintant koronavirusui, sparčiai auga priemonių, galinčių padėti apsisaugoti, poreikis. Reaguodami į vis didėjančią tokių priemonių paklausą, pasitelkiame savo gamybinius pajėgumus ir pradedame dezinfekcinio skysčio gamybą. Esame atsakingas verslas, todėl pirmiausia nemokamai skysčiu aprūpinsime savo darbuotojus ir miestus, kuriuose veikia mūsų gamyklos, nes žinome, kad juose skysčio poreikis taip pat yra didelis“, – komentuoja bendrovės „MV GROUP Production“ generalinis direktorius Algirdas Čiburys.
Pirmąsias pagaminto dezinfekcinio skysčio partijas bendrovė „MV GROUP Production“ padovanos Kauno, Alytaus, Anykščių ir Šiaulių miestų savivaldybėms. „Neabejojame, kad miestų vadovai tinkamai paskirstys paramos srautus ir dezinfekcinis skystis bus atsakingai išdalintas tikslinėms įstaigoms, atsižvelgiant į jaučiamą poreikį“, – sako A. Čiburys. 
 
Toliau pagal prioritetą „Stumbro“ gamykloje pagamintas dezinfekcinis skystis bus parduodamas ligoninėms ir kitoms prioritetinėms įstaigoms. Norinčios įsigyti dezinfekcinio skysčio įstaigos gali  susisiekti  el. Paštu: dezinfekantas@mvgroup.eu arba skambinti tel. +370 614 51479.
Galiausiai, gyventojams įsigyti skirtą dezinfekcinį skystį bendrovė platins per „MV GROUP“ priklausantį mažmeninės prekybos tinklą „Bottlery“, firmines „Anykščių vyno“ bei „Gubernijos“ parduotuves, o taip pat ir įmonės prekybos partnerius. Planuojama, kad ši masinė prekyba „MV GROUP Production“ pagamintu dezinfekciniu skysčiu bus pradėta balandžio antrą savaitę. Siekiant išvengti žmonių srautų karantino metu, pačioje „Stumbro“ gamykloje skystis nebus parduodamas.
 

„Stumbro“ gamykloje bus gaminamas aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkantis dezinfekcinis skystis, maišomas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos pateiktą ir Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamą formulę. „Stumbras“ taip pat gamins denatūruotą etilo alkoholį – žaliavą dezinfekciniam skysčiui gaminti.
Paruoštas dezinfekcinis skystis pirmiausiai bus išpilstomas į 1 ir 5 litrų talpas. Artimiausiu metu planuojama priimti sprendimą ir dėl fasavimo 1000 litrų talpose, konteineriuose. Pasak A. Čiburio, tokiu būdu bendrovė siekia patenkinti gydymo įstaigų ir organizacijų poreikius.
Dezinfekcinio skysčio gamyba – viena iš daugelio priemonių, kurių kovoje su koronavirusu ėmėsi „MV GROUP Production“ valdanti įmonių grupė „MV GROUP“. Kovo 19 d. „MV GROUP“ pasiryžo nupirkti šiuo metu ypač trūkstamą plaučių ventiliavimo aparatą, kurį padovanojo Vilniaus miesto savivaldybei.
 
Praėjusią savaitę verslo grupė taip pat pradėjo dalinti savo gaminamų ir platinamų produktų davinius visoje šalyje veikiančiai Lietuvos kariuomenei, Lietuvos Šaulių sąjungai, karštosios linijos 1808 savanoriams ir greitosios medicinos pagalbos darbuotojams. Pirmieji daviniai tikslines grupes pasiekė praėjusios savaitės pradžioje, juos tiekti „MV GROUP“ ketina reguliariai.
„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse. 1992 metais savo veiklą pradėjusi nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose. Gamybos sektoriui atstovauja „MV GROUP Production“ gamyklos: „Stumbras“, „Alita“, „Anykščių vynas“ ir „Gubernija“, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės: „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  E.Matulytė „Čia ne ta infekcija, kuri surinks daug antivakserių“

  Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų gydytoja infektologė Elžbieta Matulytė (31 m.) su koronavirusu susidūrė ne tik pi...
  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Apie tykančią ligą pašnibždėjo troškulys

  Pasislėpusi liga. Taip dauginę mielomą apibūdina trečius metus su ja gyvenanti šiaulietė Irma (51 m.). Kraujo vėžys atėmė i...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Abortas - trumpalaikis palengvėjimas

  Nėštumo nutraukimas – jautri tema. Ir nors abortai mūsų šalyje nėra draudžiami, dalies žmonių akyse prilyginami žmogžudystei. Klinikinės psichologės Mildos Lukašonokienės teigimu, jį turėjusios moterys susiduria ne tik su fizinėmis pasekmėmis, tačiau ir su psichologinėmis.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Izraelio vakcinacija: palestiniečiai „ant ledo“

  Dar praėjusių metų gruodžio 19-ąją per televiziją gyvai transliuota Izraelio ministro pirmininko Benjamin Netanyahu vakcinacija nuo koronaviruso davė startą beveik visuotinam vakcinavimui. Per dvi savaites išganingos vakcinos sulaukė apie 12 proc. Izraelio gyventojų ir šalis pagarsėjo kaip viena greičiausiai vakcinuojan...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica