Žalgirio klinikos laukia geriausia pamaina

Greta Vanagienė
2020-06-25
„Šiuo metu turiu daug svečių, bet švenčiame ne mano laimėjimą, o Jonines“, - atsiliepusi telefonu trečiadienį sakė konkursą į Vilniaus universiteto ligoninės Žalgirio klinikos vadovės postą laimėjusi prof. dr. Vytautė Pečiulienė. Šiose pareigose ji pakeis prof. dr. Aliną Pūrienę, ligoninei vadovavusią daugiau nei dvidešimt metų.
Žalgirio klinikos laukia geriausia pamaina
V.Pečeliunienė

Tikisi išlaikyti santykius
„Su laimėjimu dar reikia susigyventi ir tai oficialiai patvirtinti parašais. Kai būsiu oficialiai patvirtinta direktore, bus galima ir pasveikinti, ir atšvęsti“,- sako V.Pečiulienė.
Konkursas vyko dieną prieš Jonines, todėl su A.Pūriene naujai išrinkta vadovė spėjo tik persimesti keliasi žodžiais. Vis dėlto darbų aptarimas, neabejoja, bus.

„Kiekvienas vadovas ateina tęsti pradėtų darbų, o juos perkelti į kitą lygmenį. Su visa pagarba profesorei Pūrienei tikiu, kad bičiuliškai susėsime aptarti darbų. Trylika metų dirbome kartu. Mūsų ryšys pakankamai tamprus ir glaudus. Juo labiau profesorė lieka ligoninėje. Tikiuosi jos patirtis ir įdirbis, kaip buvo matomas, taip ir liks“, - teigė konkurso laimėtoja.

 
Dosjė
V.Pečiulienė baigė Kauno medicinos universiteto Odontologijos fakultetą, mokėsi internatūroje VUL Žalgirio klinikoje. Oslo universitete studijavo Endodontologijos rezidentūroje. 
Šiuo metu ji yra Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesorė, Odontologijos instituto direktorė.
Nuo 1996 metų užsiima gydomąja ir konsultacine praktika kaip gydytoja endodontologė.

Profesorė su kolegomis yra parengusi vadovėlių, metodinių priemonių, žinynų, dažnai skaito pranešimus Lietuvoje ir tarptautinėse konferencijose.


A.Pūrienė
  
Kolegei visada padės
Kol kas dar Žalgirio klinikai vadovaujanti prof. Alina Pūrienė taip pat negaili gero žodžio būsimai vadovei. Džiaugiasi, kad ją pakeis geriausia įmanoma specialistė.
„Ateina vadovauti žmogus, kuris ligoninei jau prieš tai yra padaręs daug gero, įkūręs endodontologinę sistemą, buvęs tarybos posėdžiuose. Ir kolektyvui jokio šoko, nes vieni kitus puikiai pažįstame. Manau, ligoninei tai - geriausias variantas. Be to, būsima vadovė neabejotinai sustiprins ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto pozicijas ligoninėje, kas taip pat yra svarbu“, - sakė A.Pūrienė. - Ligoninei atidaviau tiek daug metų, todėl man ne tas pats, kaip toliau ji vystysis ir augs. Jei kada kolegei reikės pagalbos, visada padėsiu. Bet manau ji pati jau daug žino, kad galėtų sėkmingai vesti ligoninę į priekį.“

 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Dr. Tomas Lapinskas – apie naujas kardiologijos aukštumas

  Dr. Tomas Lapinskas – apie naujas kardiologijos aukštumas

  Kauno klinikos pirmosios Baltijos šalyse pasirašė mokslinio bendradarbiavimo sutartį su technologijų ir inovacijų mi...
  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...

  Budinti vaistinė


  Vaistininkai skiepyti mokysis universitete

  Vaistininkai skiepyti mokysis universitete

  Šalies vaistininkams jau nuo kovo pirmos dienos bus leista skiepyti klientus. Tiesa, naujos atsakomybės galės imtis ne visi...
  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...

  Sveika šeima


  Po pandemijos – cukrinio diabeto šuolis?

  Gydytojai endokrinologai baiminasi, kad pandemija pagausins ir taip neretas pacientų, sergančių cukriniu diabetu, gretas. Ypač nerimaujama dėl karantino metu augančių užleistų ligos atvejų, kas gali sukelti itin sunkias komplikacijas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kai išeina „eterio milžinai“

  Kai prieš 11 metų šis amerikietis vedė paskutinę „Larry King Live“ laidoje prezidentas Barakas Obama pavadino jį „vienu iš eterio milžinų“. Larry Kingas (1933-2021) toks buvo. Nesvarbu, ar kalbėjosi su JAV prezidentu, užsienio lyderiu, garsenybe, skandalų kamuojamu asmeniu arba bet kuriuo ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica