Veido kremas – gražios ir sveikos odos paslaptis

www.lsveikata.lt
2024-03-25
Veido kremas yra nepakeičiama priemonė odos grožiui ir sveikatai, kuri padeda išlaikyti odą švytinčią, minkštą ir jauną. Tad toliau apie veido kremo svarbą, naudą ir kaip jis gali palaikyti gerą odos būklę.
Veido kremas – gražios ir sveikos odos paslaptis

Kas yra veido kremas?
 
Veido kremas yra specialus kosmetikos produktas, skirtas veido odos priežiūrai. Jo formulės gali skirtis, kad atitiktų įvairius odos poreikius, įskaitant drėkinimą, apsaugą nuo saulės spindulių, raukšlių mažinimą ir odos tekstūros gerinimą.
 
Veido kremo nauda

 
Reguliariai naudojant veido kremą, galima pasiekti įvairių naudingų rezultatų.
Drėkinimas. Veido kremas gali suteikti odai reikiamą drėgmę, išlaikyti jos elastingumą ir sumažinti sausumą, įtampą.
 
Apsauga nuo saulės spindulių. Dauguma veido kremų turi SPF (saulės apsaugos faktorių), kuris apsaugo odą nuo žalingų UV spindulių poveikio, padeda išvengti nudegimų ir senėjimo požymių.


Raukšlių mažinimas. Kai kurie veido kremai yra praturtinti antioksidantais ir kolageno stimuliatoriais, kurie padeda sumažinti raukšles ir sustabdyti senėjimo procesą.


Odos tekstūros gerinimas. Veido kremas gali pagerinti odos išvaizdą, sumažinti poras, lyginti odos spalvą ir suteikti jaunesnę, sveikesnę išvaizdą.
 
Kaip naudoti veido kremą
 
Veido kremą reikia naudoti reguliariai, idealiai du kartus per dieną – ryte ir vakare. Prieš naudojant, gerai nuvalykite veidą ir tepkite kremą švelniais masažiniais judesiais. Svarbu pasirinkti tinkamą kremą savo odos tipui ir poreikiams.

 
Kaip pasirinkti tinkamą veido kremą
 
Pasirenkant tinkamą veido kremą svarbu atsižvelgti į savo odos tipą ir poreikius. Retai kuri veido kremo formulė tinkama visiems, todėl svarbu pasirinkti produktą, kuris geriausiai atitinka odos poreikius. Jei esate neįsitikinę, galite pasitarti su dermatologu ar grožio specialistu.
 
Ekspertų patarimai
 
Ekspertai rekomenduoja naudoti veido kremą nuolatos, kad būtų išlaikyta odos sveikata ir jaunystė. Be to, svarbu nepamiršti kremą tepti ne tik ant veido odos, bet ir ant kaklo ir dekoltė odos. 
Veido kremas yra neatsiejama priemonė norint gražios ir sveikos odos. Rinkdamiesi tinkamą veido kremą ir naudodamiesi juo reguliariai, galite pasiekti puikių rezultatų ir mėgautis jauna ir spindinčia oda ilgą laiką.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  G.Vitkauskienė: ne liga turi valdyti pacientą, o jis ligą

  G.Vitkauskienė: ne liga turi valdyti pacientą, o jis ligą

  „Šeimos medicina mane sužavėjo pacientų įvairove, galimybe dalyvauti paciento diagnostikoje ir ilgalaikiame stebėjime...
  V.Žu­kaus­kie­nė: chi­rur­gės pai­nio­ja­mos su slau­gy­to­jo­mis

  V.Žu­kaus­kie­nė: chi­rur­gės pai­nio­ja­mos su slau­gy­to­jo­mis

  Ab­do­mi­na­li­nės chi­rur­gi­jos gy­dy­to­ja Vik­to­ri­ja Žu­kaus­...

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką balandį galite įsigyti pigiau?

  „Eurovaistinė“ pristato sveikas kainas: ką balandį galite įsigyti pigiau?

  „Eurovaistinė“ kiekvieną mėnesį pristato naujas „sveikas kainas“ – bent 10 aktualiausių mėnesio prek...
  Mokys, kaip vartoti vaistus

  Mokys, kaip vartoti vaistus

  „Oficialiai vaistinėse surenkamų ir sunaikinamų vaistų kiekis – 20 tonų per metus – rodo, kaip netinkamai vartojami ar neva...

  razinka


  Sveika šeima


  Automobilius gatvėse stabdys ir aplinkosaugininkai

  Senas taršių automobilių parkas ir didelė miestų tarša Aplinkos ministeriją privertė griebtis pokyčių – sustiprinti aplinkosaugininkų įgaliojimai transporto priemonių taršos srityje. Netrukus keliuose vairuotojus stabdys ne tik policija, bet ir aplinkos apsaugos pareigūnai. Saugaus eismo ekspertai iniciatyv...

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Ksenotransplantacija: vis daugiau vilčių pacientams

  Daugiau negu 100 tūkst. JAV gyventojų laukia organų transplantacijų. Ksenotransplantacijos (iš gyvūno žmogui) pasiekimai laukiantiesiems gali suteikti naujų vilčių. Kovo viduryje Masačiusetso ligoninės Bostone gydytojai žmogui atliko sėkmingą kiaulės inksto persodinimą.   

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ir turtuoliai verkia
  Henrikas Vaitiekūnas Ir turtuoliai verkia
  Kas po devintu prakaitu slypi?
  Henrikas Vaitiekūnas Kas po devintu prakaitu slypi?
  Pavėlavęs perspaudų rinkinys
  Henrikas Vaitiekūnas Pavėlavęs perspaudų rinkinys

  Naujas numeris