Socialinė iniciatyva „Skirtingos spalvos“ kviečia Vilniaus miesto širdį nudažyti balta spalva

www.lsveikata.lt
2022-05-10
Gegužės 15 d. nuo 14 val. VšĮ „Skirtingos Spalvos“ kviečia į neįgalumo temai skirtą renginį Vilniaus miesto rotušėje. Atvykusiųjų lauks pokalbiai, informaciniai pranešimai, šurmuliuos sveikatingumo mugė. Renginį vainikuos pokalbis apie aklumą su Irma Jokštyte bei akustinis dainininkės Gabrielės Vilkickytės koncertas. 
Socialinė iniciatyva „Skirtingos spalvos“ kviečia Vilniaus miesto širdį nudažyti balta spalva

Visą informaciją apie renginį galite rasti renginio nuorodoje.Pačioje Vilniaus miesto širdyje vyksiantis renginys 14 valandą prasidės sveikatingumo muge. Jos metu neįgalumo temą vienijančios organizacijos – sąjungos, draugijos, bendrijos – pristatys savo veiklą, supažindins su neįgaliųjų kasdienybės aspektais, atsakys į rūpimus klausimus. Mugėje taip pat bus galima sužinoti apie neįgaliųjų studijų bei įsidarbinimo galimybes Lietuvoje.
 
Nuo 14:30 val. renginio svečius kvies teminiai pokalbiai bei informaciniai pranešimai. Jų metu bus aptartos svarbios, ne tik žmonėms su negalia, bet ir visai visuomenei aktualios temos: šiuolaikinių technologijų vaidmuo neįgaliojo gyvenime, emocinė neįgaliojo sveikata bei integracija, meno vaidmuo ir pajautimas. Renginio kulminacija taps iniciatyvos „Skirtingos Spalvos“ įkūrėjo Daliaus Stankevičiaus moderuojamas pokalbis su radijo laidų vedėja, žurnaliste, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos pirmininko pavaduotoja Irma Jokštyte, gyvenančia su regos negalia. Baltos spalvos renginį vainikuos akustinis dainininkės Gabrielės Vilkickytės koncertas.


 
Organizatoriai informuoja, kad visi renginio pokalbiai bus verčiami į gestų kalbą, o Vilniaus rotušės patalpos yra pritaikytos negalią turintiems žmonėms. Svečiai raginami į renginį atvykti vilkėdami baltos spalvos drabužius, nes ši spalva simbolizuoja palaikymą gyvenantiems su regos negalia. Renginio įėjimas – savanoriška auka, kurios dėka iniciatyva galės ir toliau siekti tikslų bei kurti socialines kampanijas.  
 
Socialinė iniciatyva „Skirtingos Spalvos“ primena, kad daugiau informacijos apie renginius, laidas ir labdaringas kampanijas galite sužinoti skirtingosspalvos.lt. Prisidėti prie šios iniciatyvos veiklos taip pat galite įsigydami rankų darbo marškinėlius, įkvėptus sergančiųjų bendruomenei priklausančių herojų istorijomis.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

Komentarai

   Gydytojas ir pacientas


   Nugalėjo cholesterolio baubą

   Nugalėjo cholesterolio baubą

   Šios istorijos nebūtų, jei penkiasdešimtmetis uteniškis Andrius nebūtų šiek tiek linkęs į hipochondrij...
   Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

   Danutė Baliūnienė: pacientus pažįstame iš balso

   Gegužės pradžioje grįžo tradiciniai Nusipelniusio Lietuvos gydytojo apdovanojimai. Tarp garbės ženklu apdovanotųjų – V&scaro...

   Budinti vaistinė


   Ministerija skatins rinktis tik pigiausius vaistus

   Ministerija skatins rinktis tik pigiausius vaistus

   Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) siūlo keisti kompensuojamųjų vaistų kainodarą, kuria skatintų pacientus rinktis tik vaistus s...
   Kaukės nebėra privalomos, bet vaistininkai pataria neskubėti jų nusiimti

   Kaukės nebėra privalomos, bet vaistininkai pataria neskubėti jų nusiimti

   Nuo šiandien įsigaliojus tik rekomendacijai, o ne būtinybei viešose vietose dėvėti medicinines kaukes, vaistininkai ...

   Sveika šeima


   Socialinių tinklų magija

   Keli mygtukų paspaudimai ir žiūrėk, ekrane galima pamatyti širdžiai mielą veidą. Šiuolaikiniame pasaulyje, kai laiškai nuo vienos šalies iki kitos nekeliauja kelis mėnesius, galima santykius palaikyti per atstumą. Ir nors socialiniai tinklai įneša į kasdienį gyvenimą nemažai naudos, kartu gali ir pa...

   Pakalbėkim apie tai


   Svetur


   Moterų teisės vyrų politiniame žaidime

   Šiandien Jungtinės Amerikos Valstijos siūbuoja ant lyno, nuo kurio nukritus nukentės pusė šalies populiacijos. Penki šalies teisėjai, iš kurių net keturi vyrai, pareiškė, kad 1973 m. abortus legalizavęs „Roe v. Wade“ Aukščiausiojo teismo sprendimas tikėtina, kad bus panaikintas.

   Redakcijos skiltis


   Komentarai


   Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
   Henrikas Vaitiekūnas Kenedis džiunglėse, Šekspyras Stokholme
   Henrikas Vaitiekūnas Cigarečių istorijos
   Biocheminė meilė
   Henrikas Vaitiekūnas Biocheminė meilė

   Naujas numeris