Masažai tobuloms kūno linijoms: ką verta išbandyti?

www.lsveikata.lt
2023-01-18
Įprastai masažai atliekami kūno atpalaidavimui bei gydymui. Tačiau vis dažniau, šiuolaikiniame pasaulyje, masažai tampa ir puikia priemone kūno linijoms dailinti. Tam pasitelkiami anticeliulitiniai, LPG ir panašūs masažai, kurie po procedūrų kurso paverčia kūną patrauklesniu, stangresniu, seksualesniu.
Masažai tobuloms kūno linijoms: ką verta išbandyti?

Anticeliulitinis masažas
Tai – bene populiariausias masažas kūnui puoselėti. Savaime suprantama, kad tokia procedūra – tik pagalbinė priemonė lieknėjant, nes sveika mityba ir sportas – neatsiejami gražaus kūno komponentai.
Anticeliulitinis masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais. Vienas iš žinomiausių – STARVAC apataras. Tai specialus įrenginys, kuris yra laikomas nepakeičiama aparatine figūros korekcija. Jo veikimo principas – vakuuminės terapijos su limfodrenažu derinimas.

 
Pagrindinė STARVAC užduotis – panaikinti celiulitą. Jis yra pripažintas kaip vienas iš pačių efektyviausių kovos su „apelsino žievele“ būdų. Toks aparatas randamas sostinėje, tad masažai Vilnius – idealus sprendimas, kovojančioms su šia, dažnai įsisenėjusia, problema.
Būtina pabrėžti, kad šis prietaisas ir, apskritai, anticeliulitinis masažas patempia ir atstato odos stangrumą bei elastingumą. Stimuliuoja kolageno ir elastano gamybą. Gerina odos tekstūrą, tonusą ir elastingumą. Taip pat turi drenažinį poveikį limfinei sistemai, maitina ir tonizuoja.
 
LPG masažas
Šiuolaikinės medicinos pažanga lėmė tai, kad šiais laikais pasitobulinti kūno linijas bei ženkliai pagerinti odos būklę galima ir be plastikos chirurgo įsikišimo. Būtent todėl LPG masažai yra dar vienas būdas neinvaziniu metodu padailinti kūną, puoselėti odą, jos stangrumą.

 
Taigi, jeigu trokštate atsikratyti celiulito, nereikalingų riebalų sluoksnio ar gilėjančių raukšlių, verta išbandyti aukso standartu grožio industrijoje laikomą LPG masažą.
Ar žinojote, kad kūno linijų korekcijos metu, vilkima specialiu kostiumu. Jis skirtas tam, kad masažai būtų maksimaliai higieniški. Ši aparatinė sistema tinkama tiek vyrams, tiek moterims, neturi šalutinių poveikių ir yra visiškai neskausminga!
 
Roll shaper masažai
Jei esame įpratę, kad masažą mums atlieka specialistė, tai roll shaper masažai atliekami mūsų pačių darbu. Šis masažas skirtas šalinti toksinų ir skysčių perteklių iš audinių. Jis plačiai taikomas gydymo, profilaktikos tikslais, tinka celiulito prevencijai ir trunka apie 60 minučių.
 
Jo esmė – atlikti tam tikrus judesius šalia roll shaper volelio, kuris sukdamasis masažuoja kūną. Aparatas dirgina visą limfos sistemą pagreitindamas ne tik jos tėkmę, bet ir padidindamas organizmo tonusą. Taip pat procedūra stabilizuoja žarnyno darbą, plačiai veikia ligų profilaktikoje, šalina negyvas odos ląsteles, gerina odos spalvą, minkština randus.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  A.Kukulskis: skubiosios medicinos gydytojai – idealistai

  A.Kukulskis: skubiosios medicinos gydytojai – idealistai

  „Visuomenei dar trūksta supratimo, kad skubios pagalbos skyrius nėra vieta, kur paslaugos suteikiamos greičiau – tai v...
  Atspari tuberkuliozė: lengvabūdiškumas turėjo pasekmes

  Atspari tuberkuliozė: lengvabūdiškumas turėjo pasekmes

  Karolio ligos istorija prasidėjo tada, kai jis, įstojęs mokytis kolegijon, išsityrė dėl tuberkuliozės (TB). Siurprizu jam t...

  Budinti vaistinė


  „Vaistinių pasigailėti negalima bausti!“ – kur dėti kablelį

  „Vaistinių pasigailėti negalima bausti!“ – kur dėti kablelį

  Konkurencijos taryba (KT) nustatė, kad Lietuvos vaistinių asociacija (LVA) ir kelios vaistinės neleistinai susitarė dėl kompensuoj...
  Vaistinėse įrengtos utilizuojamų vaistų dėžės

  Vaistinėse įrengtos utilizuojamų vaistų dėžės

  Kasmet utilizavimui iš gyventojų surenkama vis daugiau tonų vaistų, tačiau nemaža dalis žmonių iki šiol nežino, kaip...

  razinka


  Sveika šeima


  Mityba – prieš vėžį

  „Gyvenimas per trumpas, kad neskaniai valgytume“, – turbūt ne kartą teko girdėti šią pilvui palaimingą frazę iš kulinarijos atstovų lūpų. Vis dėlto sveikos mitybos specialistai atkerta: valgome, kad gyventume, o ne gyvename, kad valgytume. Pasaulinės kovos su vėžiu dienos išvakarėse gydomosios m...

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Prievartinė kontracepcija: nelemtas eugenikų palikimas

  Tūkstančių Grenlandijos moterų įsčiose, vykdant Danijos inicijuotą Grenlandijos inuitų populiacijos kontrolės kampaniją, šeštajame ir aštuntajame XX a. dešimtmečiuose buvo implantuota kontraceptinė priemonė. Danijos Vyriausybė neseniai paskelbė apie nepriklausomą šios vadinamosios „spiralių ka...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kuri jūsų akis verkia?
  Henrikas Vaitiekūnas Kuri jūsų akis verkia?
  Kaip sutaupyti 99 centus
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sutaupyti 99 centus
  Buvo buvo, kaip nebuvo!
  Henrikas Vaitiekūnas Buvo buvo, kaip nebuvo!

  Naujas numeris