Masažai tobuloms kūno linijoms: ką verta išbandyti?

www.lsveikata.lt
2023-01-18
Įprastai masažai atliekami kūno atpalaidavimui bei gydymui. Tačiau vis dažniau, šiuolaikiniame pasaulyje, masažai tampa ir puikia priemone kūno linijoms dailinti. Tam pasitelkiami anticeliulitiniai, LPG ir panašūs masažai, kurie po procedūrų kurso paverčia kūną patrauklesniu, stangresniu, seksualesniu.
Masažai tobuloms kūno linijoms: ką verta išbandyti?

Anticeliulitinis masažas
Tai – bene populiariausias masažas kūnui puoselėti. Savaime suprantama, kad tokia procedūra – tik pagalbinė priemonė lieknėjant, nes sveika mityba ir sportas – neatsiejami gražaus kūno komponentai.
Anticeliulitinis masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek specialiais prietaisais. Vienas iš žinomiausių – STARVAC apataras. Tai specialus įrenginys, kuris yra laikomas nepakeičiama aparatine figūros korekcija. Jo veikimo principas – vakuuminės terapijos su limfodrenažu derinimas.

 
Pagrindinė STARVAC užduotis – panaikinti celiulitą. Jis yra pripažintas kaip vienas iš pačių efektyviausių kovos su „apelsino žievele“ būdų. Toks aparatas randamas sostinėje, tad masažai Vilnius – idealus sprendimas, kovojančioms su šia, dažnai įsisenėjusia, problema.
Būtina pabrėžti, kad šis prietaisas ir, apskritai, anticeliulitinis masažas patempia ir atstato odos stangrumą bei elastingumą. Stimuliuoja kolageno ir elastano gamybą. Gerina odos tekstūrą, tonusą ir elastingumą. Taip pat turi drenažinį poveikį limfinei sistemai, maitina ir tonizuoja.
 
LPG masažas
Šiuolaikinės medicinos pažanga lėmė tai, kad šiais laikais pasitobulinti kūno linijas bei ženkliai pagerinti odos būklę galima ir be plastikos chirurgo įsikišimo. Būtent todėl LPG masažai yra dar vienas būdas neinvaziniu metodu padailinti kūną, puoselėti odą, jos stangrumą.

 
Taigi, jeigu trokštate atsikratyti celiulito, nereikalingų riebalų sluoksnio ar gilėjančių raukšlių, verta išbandyti aukso standartu grožio industrijoje laikomą LPG masažą.
Ar žinojote, kad kūno linijų korekcijos metu, vilkima specialiu kostiumu. Jis skirtas tam, kad masažai būtų maksimaliai higieniški. Ši aparatinė sistema tinkama tiek vyrams, tiek moterims, neturi šalutinių poveikių ir yra visiškai neskausminga!
 
Roll shaper masažai
Jei esame įpratę, kad masažą mums atlieka specialistė, tai roll shaper masažai atliekami mūsų pačių darbu. Šis masažas skirtas šalinti toksinų ir skysčių perteklių iš audinių. Jis plačiai taikomas gydymo, profilaktikos tikslais, tinka celiulito prevencijai ir trunka apie 60 minučių.
 
Jo esmė – atlikti tam tikrus judesius šalia roll shaper volelio, kuris sukdamasis masažuoja kūną. Aparatas dirgina visą limfos sistemą pagreitindamas ne tik jos tėkmę, bet ir padidindamas organizmo tonusą. Taip pat procedūra stabilizuoja žarnyno darbą, plačiai veikia ligų profilaktikoje, šalina negyvas odos ląsteles, gerina odos spalvą, minkština randus.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Elenai susitaikyti su mamos liga buvo sunku

  Elenai susitaikyti su mamos liga buvo sunku

  Asociacijos „Demencija Lietuvoje“ narė Elena Gasiūnienė, globojanti demencija sergančią mamą, stengiasi jai suteikti v...
  Ilona: sūnaus autizmas išmokė lengvai nepasiduoti

  Ilona: sūnaus autizmas išmokė lengvai nepasiduoti

  „Kiekvieną kartą stebiuosi, kaip mano sūnus turėdamas tikslą eina jo link ir nekreipia dėmesio į nieką aplink“, &ndash...

  Budinti vaistinė


  Profsąjunga: farmacijos specialistai yra spaudžiami parduoti kuo daugiau prekių

  Profsąjunga: farmacijos specialistai yra spaudžiami parduoti kuo daugiau prekių

  Farmacijos specialistai yra spaudžiami klientams pasiūlyti kuo daugiau ir konkrečių gamintojų prekių, sako Vaistinių darbuotojų pr...
  Lietuva diskutavo su tarptautine vaistų asociacija

  Lietuva diskutavo su tarptautine vaistų asociacija

  „Medicines for Europe“ generalinio direktoriaus Adriano van den Hoveno teigimu, Lietuvos farmacijos politika dėl gener...

  Sveika šeima


  Visuomenės sveikatos biure darbas veja darbą

  Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras (AVSB) užsiima visapusišku miesto gyventojų sveikatingumo skatinimu. Atėjęs ruduo, biuro darbuotojus paskatino ypatingą dėmesį skirti judėjimo svarbai. Neseniai alytiškiai raginti nužingsniuoti kuo daugiau žingsnių.   

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Ar amerikiečiai pažabos nutukimo epidemiją?

  Pastaraisiais metais JAV padaugėjo nutukimu sergančiu asmenų. Visgi, gydant šią ligą netrūksta teigiamų pokyčių. JAV žiniasklaidos teigimu, „Eli Lilly“ preparatas „Mounjaro“ šių metų pabaigoje greičiausiai bus patvirtintas kaip naujas nutukimui gydyti skirtas vaistas.     ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kokiu instrumentu groja flatulistas?
  Henrikas Vaitiekūnas Kokiu instrumentu groja flatulistas?
  Parpė, kad net ūsai dulkėjo
  Henrikas Vaitiekūnas Parpė, kad net ūsai dulkėjo
  Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona
  Henrikas Vaitiekūnas Apie tetą, kuri nėra dėdės žmona

  Naujas numeris