Į NVSC vadovo vietą norinčių neatsirastų?

Ringailė Gvildė
2021-01-15
„Juokaujate?“, - sako NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė paklausta, ar dalyvautų konkurse į NVSC vadovo vietą.
Į NVSC vadovo vietą norinčių neatsirastų?
R.Lingienė

- Kaip vertinate NVSC direktoriaus Roberto Petraičio poziciją nesitraukti iš vadovo pareigų net ir po to, kai tą padaryti pasiūlė sveikatos apsaugos ministras A.Dulkys?
- Tai - asmeninis direktoriaus sprendimas ir aš negaliu to vertinti nei neigiamai, nei teigiamai, aš nei palaikau jį, nei nepalaikau. Manau, kad jis pats tyri įvertinti ministro priekaištus, o dėl posto – likti jame ar trauktis – geriausia tartis tik su artimaisiais. Negaliu jam patarinėti būdama paprasta kolegė.
 

- Ar toks R.Petraičio sprendimas nediskredituoja NVSC vardo dar labiau? Juk jūsų darbuotojai jau buvo platinę viešą laišką dėl juntamo visuomenės spaudimo, kuris trukdo tinkamai atlikti darbus ir kenkia darbuotojų motyvacijai...
 
- Tai, kas vyksta dabar dėl įstaigos ir jos veiklos, tikrai neigiamai veikia mūsų žmonių motyvaciją. Žinoma, daugiausia galiu kalbėti apie Vilniaus departamentą. Tačiau, kiek tenka bendrauti, visi šią situaciją vertiname kaip išskirtinai sudėtingą. Žmonės nuo visko jau pavargę. O dėl direktoriaus sprendimo – negaliu vertinti, ar jis kaip nors diskredituoja NVSC vardą, bet situacija tikrai sudėtinga ir darbui nepadeda.
 
- Jeigu direktorius vis dėlto nuspręstų trauktis iš vadovo pareigų, ar pati pretenduotumėte į šį postą?
- Juokaujate?

 
- Kodėl, jis ir seniau buvo jūsų pavaduotojas, galbūt vėl susikeistumėte?
- Niekada tokios minties man nė nebuvo. Grįžau ten, kur yra praktinis darbas, kur, manau, kad turiu didelę patirtį ir galiu save realizuoti. Net nedalyvaučiau konkurse į NVSC vadovo vietą. Jokiu būdu, kategoriškai nė nesvarstau tokios galimybės.  
Atvirai sakant, mano galva užimta kitais darbai. Dėliojame NVSC darbus, nes suprantame, kad savanoriai amžinai mums gelbėti negalės. Turime be galo daug darbo socialinės globos įstaigose suvaldant neužgęstančius židinius ir naujus COVID-19 protrūkius.


Komentaras
SAM politinės komunikacijos atstovė spaudai Aistė Šuksta:
- Ponas R.Petraitis vertinamas tarnybinio metinio vertinimo metu kaip valstybės tarnautojas dar šį mėnesį. O pagal jo pateiktus atsakymus SAM yra pradėtas tarnybinis jo veiklos patikrinimas. Taip pat NVSC prašoma nuolat pateikti duomenis apie jų organizuojamus procesus, skaitmenizavimo proceso pažangą.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Atidėta kardiologinė pagalba – it tiksinti bomba

  Atidėta kardiologinė pagalba – it tiksinti bomba

  Rizika sveikatai dėl pavėluoto kreipimosi į gydymo įstaigą dažnai yra nepalyginamai didesnė, nei pavojus užsikrėsti koronavirusine...
  Staigi gydytojo netektis prislėgė visus

  Staigi gydytojo netektis prislėgė visus

  Turėjusi būti eilinė darbo diena Respublikinės Šiaulių ligoninės Širdies ir kraujagyslių centro gydytojui kardiologu...

  Budinti vaistinė


  Kodėl vaistinėje nėra medžiaginių kaukių?

  Kodėl vaistinėje nėra medžiaginių kaukių?

  Pandemijos pradžioje, kai visame pasaulyje buvo sunku užtikrinti reikiamą apsauginių kaukių kiekį, daug žmonių ėmė jas savaranki&s...
  „Camelia“ vaistinėse įrengti pirmieji kabinetai, atitinkantys reikalavimus skiepijimui

  „Camelia“ vaistinėse įrengti pirmieji kabinetai, atitinkantys reikalavimus skiepijimui

  Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) patvirtino, kad ūkinės komercinės veiklos sąlygos – patalpos, įranga, dokum...

  Sveika šeima


  Vakcinos vaikams: kada vėluoti negalima

  Pandemija turi ir teigiamų dalykų – nepaprastai išaugo susidomėjimas tiek vaikams, tiek suaugusiesiems skirtais skiepais. Deja, nerimą kelia su metais vis labiau menkstantis skiepijimas dviem svarbiomis vakcinomis. 

  Sveikatos horoskopas


  Vasario 1-7 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Indai atsparesni COVID-19?

  Indijoje, turinčioje gerokai per milijardą gyventojų, koronavirusas buvo sutiktas su didžiule baime. Ir ne veltui: per pandemijos laiką COVID-19 šalyje užsikrėtė arti 11 milijonų žmonių ir net per pusantro šimto tūkstančių mirė. Tačiau pastaruoju metu šalyje stebimas nuolatinis naujų atvejų mažėjimas, mokslininka...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Gerovės valstybės miražai
  Henrikas Vaitiekūnas Gerovės valstybės miražai
  Svetimų pokalbių pasiklausymai
  Henrikas Vaitiekūnas Svetimų pokalbių pasiklausymai
  Loterijos – pramoginės kultūros dalis?
  Gediminas Navaitis Loterijos – pramoginės kultūros dalis?

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica