„Eurovaistinės“ Šiauliuose imasi dažnesnės vaistinių dezinfekcijos

www.lsveikata.lt
2020-02-28
Paaiškėjus, kad pirmasis koronaviruso atvejis diagnozuotas Šiauliuose, vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ imasi papildomų saugumo priemonių. Dar vakar iš visų „Eurovaistinės“ vaistinių buvo išimti prekybiniai krepšeliai, dažniau atliekama dezinfekcija.

„Eurovaistinės“ Šiauliuose imasi dažnesnės vaistinių dezinfekcijos

Nuo šiandien Šiauliuose dezinfekcija bus atliekama kas tris valandas. Įmonės darbuotojai bendraujantys su klientais ir turintys kontaktą su pinigais mūvės apsaugines pirštines, dezinfekuos rankas klientams, esant reikalui, matuos temperatūrą.

„Eurovaistinės“ komunikacijos vadovė Laura Bielskė sako, kad bendrovė šiuo metu dar laukia atsakymo iš Sveikatos apsaugos ministerijos, dėl papildomos darbuotojų apsaugos pandemijos atveju.
 
„Šiauliuose veikia 12 mūsų vaistinių ir jos toliau veiks įprastu ritmu. Visi darbuotojai informuoti dėl papildomų saugumo priemonių, kiekvienam klientui patiksliname, kaip saugotis nuo virusų ir ką, jeigu būtų paskelbtas karantinas, reikėtų turėti namų vaistinėlėje“, – sako L.Bielskė.
Ji patvirtina, kad nei medicininių kaukių, nei dezinfekcinio skysčio vaistinėse nebeliko, kol kas nėra aiškus ir laikas, kada jų būtų galima tikėtis. 
Sveikatos priežiūros specialistai pataria, dažnai ir kruopščiai plauti rankas po tekančiu šiltu vandeniu, jeigu yra galimybė, vengti masinių susibūrimų, kosint ar čiaudint prisidengti burną sulenkta alkūne arba nosinaite.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica