Be skalpelio, bet daug jaunesnė? Misija įmanoma!

Agnė Bulanavičienė
2022-01-10
Nors, pasak estetinės medicinos klinikos „Sculpta“ dermatologės Audronės Majerienės, HIFU lazerinė procedūra nėra labai nauja, atliekama jau bemaž dešimtmetį, plačiojoje visuomenėje bei žiniasklaidoje apie ją imta šnekėti pakankamai neseniai. Šią ilgalaikį rezultatą duodančią procedūrą to neslėpdamos renkasi ir žymios Lietuvos moterys.  
HIFU – neinvazinė, nechirurginė procedūra, kuri yra saugiausia bei efektyviausia priemonė atjaunėti dar nenorintiems rinktis plastinės chirurgijos. Klinikos „Sculpta“ nuotr.

Komentuoja specialistė
Estetinės medicinos klinikos „Sculpta“ dermatologė Audronė Majerienė:

 
- HIFU procedūros metu aukšto dažnio fokusuotais ultragarso spinduliais veikiami odos giluminiai sluoksniai, t.y. poodinis riebalinis audinys, viršutinis raumens ir aponeurotinis sluoksniai. Atliekamas vadinamasis SMAS (superficial musculoaponeurotic system – angl. k.) liftingas. Taip aktyvinamas kolageno, elastino skaidulų bei riebalinių ląstelių sluoksnis, besitęsiantis nuo kaklo iki kaktos. Kiekvienam klientui aparato HIFU parametrai parenkami individualiai. Optimaliausias amžius tokiai procedūrai atlikti – nuo 35 iki maždaug 60-ties.
 
Kodėl klientai renkasi šią procedūrą? Nes ji efektyviai ir pastebimai atkuria veido ovalą, liftinguoja veido bei kaklo odą, pakelia vokus. Išskirčiau ir tai, jog HIFU – neinvazinė, nechirurginė procedūra, kuri yra saugiausia bei efektyviausia priemonė atjaunėti dar nenorintiems rinktis plastinės chirurgijos. Šios inovatyvios procedūros metu naudojamas specialus aparatas bei antgaliai, kurie reguliariai keičiami – tai turi įtakos ir procedūros kainai.
 
Nors ir yra nepigi, šios lazerinės procedūros užtenka vieneriems dvejiems metams. Panašiai tiek laiko bus matomi ir rezultatai!
Procedūra nėra skausminga, tačiau teigti, kad jos metu nieko nejausite, taip pat negaliu – šiokie tokie pojūčiai visgi jaučiami, priklausomai nuo individualios kliento reakcijos į skausmą.
 
HIFU išskirtinumas, kuris itin svarbus mūsų klientams – nėra reabilitacinio periodo. Atlikus procedūrą, žmogus gali toliau gyventi įprastu ritmu, žinoma, galimas nežymus paraudimas, patinimas, kuris praeina per kelias valandas, tačiau tikriausiai visi suprantame, kad tai po tokios procedūros yra normalu. Taip pat svarbu, kad procedūrą galima atlikti visais metų laikais, nereikia jokio specialaus pasiruošimo. HIFU procedūros poveikis – augantis, kadangi, kaip jau minėjau, paveikiami tie odos sluoksniai, kurie atsakingi už jos atsinaujinimą, stangrumą, stimuliuojama kolageno gamyba. Būtent dėl to tikruosius rezultatus išvysite ne iškart, o po mėnesio dviejų. Galutinis rezultatas atsiskleis maždaug po pusmečio. Štai kodėl šią procedūrą rekomenduočiau planuoti iš anksto, pavyzdžiui, prieš jums svarbią progą.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:
Aknė: klaidinga manyti, kad paaugliai ją „išaugs“

Aknė: klaidinga manyti, kad paaugliai ją „išaugs“

2025.04-10
Net 85 proc. paauglių serga akne – viena iš dešimties dažniausių ligų pasaulyje. Negydoma ji gali progresuoti, sukelti didelį fizinį ir emocinį diskomfortą bei randus. Kaip turėtų atrodyti su akne susiduriančių paauglių odos priežiūros rutina bei kokių klaidų vengti, pasakoja odos ligų, lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikos „Skin Olympus“ medicinos gydytoja Agnė Sausdravė.
Skaityti plačiau
Šeimos gydytoja: peršalimas su šalčiu turi mažai ką bendro

Šeimos gydytoja: peršalimas su šalčiu turi mažai ką bendro

2025.02-27
„Peršalimas negydomas praeina per septynias dienas, gydomas – per savaitę“, – liaudišką išmintį patvirtina sveikatos specialistai. Visgi net ir paprasta liga reikalauja ypatingo dėmesio, mat nualinusi organizmą ji gali atverti kelią rimtesnėms infekcijoms.
Skaityti plačiau
Potrauminis stresas – ne tik išgyvenus karą

Potrauminis stresas – ne tik išgyvenus karą

2025.02-20
„Net jei trauma nėra „ypatingai siaubinga“, pasekmės psichikai gali būti sunkios“, – sako Lietuvos psichiatrų asociacijos vadovė, gydytoja psichiatrė Ramunė Mazaliauskienė. Psichologinės trauminio streso pasekmės pasireiškia potrauminio streso sutrikimu (PTSD) – užsitęsusia arba uždelsta reakcija į situacijas, susijusias su rimta grėsme gyvybei ar sveikatai.
Skaityti plačiau
Gyvenimas be pieno produktų

Gyvenimas be pieno produktų

2025.02-10
Lietuvoje maždaug kas trečias suaugęs žmogus susiduria su laktozės, arba pieno cukraus, netoleravimu. Šis sutrikimas, kurį lydi dažnas pilvo skausmas ir pūtimas, gali stipriai bloginti gyvenimo kokybę. Kas sukelia laktozės netoleravimą ir kuo jis skiriasi nuo alergijos pienui, pasakoja šeimos gydytoja Odeta Šepetienė.
Skaityti plačiau
Kai vyrai užsimano bananų su kečupu…

Kai vyrai užsimano bananų su kečupu…

2025.02-06
„Būsimam tėčiui gali pasireikšti tiek emociniai, tiek fiziniai „nėštumo“ požymiai. Jei kalbame apie emocinius simptomus, galima išskirti greitesnį nuovargį, miego sutrikimus, pavyzdžiui, nemigą ar nevisavertį miegą“, – apie vyrams besivystančius nėštumo simptomus pasakoja gydytoja akušerė ginekologė Viktorija Navickienė.
Skaityti plačiau

Gydytojas ir pacientas


Krūtų mamografija gelbėja, koją kiša melagienos

Krūtų mamografija gelbėja, koją kiša melagienos

Antrąjį gegužės pirmadienį yra minima Nacionalinė moters sveikatos patikros diena. Nors informacijos apie prevencinių patikrų naud...
Dr. A.Patašius: prostatos prevencijoje lietuviai rodo kelią Europai

Dr. A.Patašius: prostatos prevencijoje lietuviai rodo kelią Europai

Gydytojas urologas onkologas dr. Aušvydas Patašius kasdien keliais frontais kovoja prieš prostatos vėžį &ndas...

Budinti vaistinė


Seime gaivinama idėja įteisinti mobiliąsias vaistines

Seime gaivinama idėja įteisinti mobiliąsias vaistines

Seime vėl registruotas siūlymas įteisinti mobiliąsias vaistines.  
Mobiliąsias vaistines M.Jakubauskienė vadina sveikintina iniciatyva

Mobiliąsias vaistines M.Jakubauskienė vadina sveikintina iniciatyva

Sveikatos apsaugos ministrė Marija Jakubauskienė sako, kad mobiliosios vaistinės būtų gera galimybė priartinti vaistų įsigijimą gy...

razinka


Sveika šeima


Ko ieškoti šokolado etiketėse?

„Žmonės įpratę manyti, kad juodasis šokoladas turi būti kartus, tačiau kartumas nėra kokybės ženklas. Priešingai, dažnai tai prastos kokybės ar netinkamai apdorotų pupelių požymis“, – vieną didžiausių mitų apie juodąjį šokoladą griauna šokolado ekspertės. Apie šokolado kokybę kalba...

Pakalbėkim apie tai


Svetur


Pradėta gydyti reta vėžio forma

„Pirmą kartą įrodėme, kad tokio tipo vaistas gali pagerinti mezotelioma sergančių pacientų išgyvenamumą be ligos progresavimo, palyginti su įprastu gydymu. Tai suteikia didžiulę viltį pacientams ir jų šeimoms“, – komentavo Sautamptono klinikinių tyrimų skyriaus direktorius prof. Garethas Griffithsas. J...

Redakcijos skiltis


Komentarai


Piliulė nuo vienatvės
Henrikas Vaitiekūnas Piliulė nuo vienatvės
Pasiryžę gimdyti? Niekada!
Gediminas Karoblis Pasiryžę gimdyti? Niekada!
Medicinos bendruomenė – atsakingas valstybės partneris. Laikas tai išnaudoti
Andrej Rudanov Medicinos bendruomenė – atsakingas valstybės partneris. Laikas tai išnaudoti

Naujas numeris