Nėra pagrindo nerimauti dėl reabilitacijos paslaugų Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje

www.lsveikata.lt
2020-07-17
Viešojoje erdvėje pasigirdus nuogąstavimų esą atvykstantys į Abromiškių reabilitacinę ligoninę gali užsikrėsti koronavirusu, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad nepagrįstam nerimui pagrindo nėra. Minėtoje įstaigoje besigydantys sergantieji lengva koronaviruso forma gyvena atskirame pastate, nutolusiame nuo kitų, laikomasi griežtų infekcijų kontrolės reikalavimų.
Nėra pagrindo nerimauti dėl reabilitacijos paslaugų Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje

Pastaruoju metu SAM sulaukia sunerimusių gyventojų ir medikų skambučių. Žmonės teiraujasi, ar saugu vykti į minėtą gydymo įstaigą ir joje gauti medicininės reabilitacijos ir sveikatos grąžinamojo gydymo paslaugas. Pacientai ir dalis medikų pastaruoju metu ypač sunerimo ir į ministeriją kreipėsi po to, kai buvo pranešta, kad šioje gydymo įstaigoje yra izoliuoti iš Uzbekistano atvykę koronavirusu užsikrėtę vairuotojai.

SAM informuoja, kad nerimo nepagrįstoms baimėms nėra. Sergantieji lengva koronaviruso forma yra gydomi atskirame pastate, nutolusiame nuo kitų pastatų, kuriuose teikiamos medicininės reabilitacijos ir sveikatos grąžinimo paslaugos. Visoje Abromiškių reabilitacijos ligoninėje yra laikomasi griežtų infekcijų kontrolės reikalavimų. Žmonių apgyvendinimas organizuotas taip, kad atvykstantys medicininei reabilitacijai nesusitiktų su tais asmenimis, kurie serga lengva koronaviruso forma.
 
Primename, kad pavasarį siekiant suvaldyti koronaviruso protrūkį ir užtikrinti galimybę visiems šalies piliečiams tinkamai izoliuotis, sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo sprendimu, Abromiškių reabilitacijos ligoninėje nuspręsta gydyti lengva koronaviruso forma sergančius pacientus – žmones, kurie neturi galimybių izoliuotis namuose.
Asmenys, sergantys lengva koronaviruso infekcijos forma ir neturintys kur izoliuotis, į Abromiškių reabilitacijos ligoninę  nukreipiami iš ligoninių ir gyvenamųjų vietų, kai koronaviruso infekcija yra patvirtinta mobiliajame punkte ar karščiavimo klinikoje. Savivaldybių administracijos organizuoja pacientų pervežimą į VšĮ Abromiškių reabilitacinę ligoninę. 


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai
! 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Drąsa šypsotis – tik po operacijos

  Kaunietė Justė dar neseniai dėl netaisyklingo sąkandžio buvo varžoma komplekso. Patikėjimo savimi ir savo šypsena merginai ...
  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Iki uždelstos ligos formos – keli mėnesiai

  Pasaulinę kovos su prostatos vėžiu dieną Nacionalinio vėžio instituto (NVI) sode surengtas jau penktą kartą organizuojamas renginy...

  Budinti vaistinė


  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Farmacijos ateitis Lietuvoje: specialistai – be darbo vietų, o gyventojai – be vaistinių?

  Dažnesnis vaistinių durų varstymas – popandeminiame pasaulyje išryškėjusi tendencija, kuomet gyventojai sveika...
  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Gyventojams e.recepto kalio jodidui galiojimas jau baigiasi, o vaistinėse jo dar nėra

  Vaistinės sulaukia klientų klausimų, kada galės atsiimti Vilniaus miesto gyventojams skirtas nemokamas kalio jodido tabletes. Gyve...

  Sveika šeima


  Saugo nuo viruso, bet kenkia odai

  Nors kaukės – viena pagrindinių apsaugos priemonių nuo koronaviruso, ilgai dėvimos jos gali paskatinti aknės bei kitų odos problemų atsiradimą. Aktualūs patarimai šia tema – iš medicinos kosmetologės Akvilės Martinkutės lūpų.

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  A.Navalno kova už gyvybę dar nesibaigė

  Charite ligoninės Berlyne atstovai praneša, jog Aleksėjaus Navalno būklė gėrėja, tačiau taip pat yra įsitikinę, jog jo laukia labai ilgas kelias iki, kol visiškai pasveiks.

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Arbata. Pirma dalis
  Henrikas Vaitiekūnas Arbata. Pirma dalis

  Naujas numeris






















  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica