„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis

www.lsveikata.lt
2020-03-27
Prekybos tinklas „Iki“, stiprindamas prevenciją parduotuvėse ir siekdamas užtikrinti darbuotojų ir pirkėjų saugumą, visiems parduotuvių darbuotojams išdalino veido skydelius. Darbuotojai papildomai buvo aprūpinti ir medvilninėmis veido kaukėmis.
„Iki“ parduotuvių darbuotojai – su veido skydeliais ir kaukėmis

Pasak Indrės Baltrušaitienės, „Iki“ komunikacijos vadovės, prekybos tinklas labai atidžiai stebi valstybinių institucijų rekomendacijas dėl prevencinių priemonių. Vyriausybei paskelbus, kad viešose vietose žmonėms rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes, „Iki“ visiems parduotuvių darbuotojams išdalins apsauginius veido skydelius ir medvilnines veido kaukes.

„Darbuotojų ir pirkėjų saugumas yra didžiausias mūsų prioritetas. Šiuo laikotarpiu situacija keičiasi kasdien, todėl nuolat vertiname, ką papildomai galime padaryti, kad darbuotojai ir pirkėjai jaustųsi saugūs. Pasirodžius pirmiesiems vertinimams, kad vis dėlto veido kaukes būtų rekomenduojama dėvėti visiems, ne tik sergantiems žmonėms, iš karto ėmėmės veiksmų, kad visus parduotuvių darbuotojus aprūpintume veido apsaugomis,“ – sako I. Baltrušaitienė.
 
Visiems „Iki“ parduotuvių darbuotojams iki savaitės pabaigos bus išdalinti apsauginiai veido skydeliai, šiuo metu daugelis jų jau turi. Tuo pačiu jie gaus ir medžiagines veido kaukes, uždengiančias burną ir nosį. Šios priemonės bus suteiktos ir kasininkams, ir skyrių bei salės darbuotojams. Parduotuvių darbuotojai taip pat yra aprūpinti vienkartinėmis pirštinėmis, jie skatinami jas mūvėti ir dažnai keisti.
Parduotuvėse siekiant užtikrinti saugų atstumą ir maksimaliai apriboti fizinį kontaktą tarp pardavėjų ir pirkėjų, kasose sumontuotos organinio stiklo pertvaros, ant grindų suklijuoti lipdukai, žymintys rekomenduojamą saugų atstumą tarp laukiančiųjų eilėse. Parduotuvėse nuolat dezinfekuojami paviršiai, kiekvienoje kasoje atsirado dezinfekcinio skysčio dozatoriai kasininkams, skyriuose naudojamas muilas su dezinfekantais. Laikantis naujųjų rekomendacijų, vežimėliai ir pirkinių krepšeliai dezinfekuojami kaskart juos panaudojus.
Visose parduotuvėse pirkėjams yra įrengti dozatoriai su dezinfekciniu skysčiu, taip pat raginame juos apsiperkant mūvėti vienkartines pirštines. „Iki“ komunikacijos vadovė primena, kad siekiant apsaugoti didžiausią riziką turinčius vyresnio amžiaus žmones, jie skatinami apsipirkti ryte – nuo 8.00 iki 10.00 val. Tuo metu jiems yra teikiama pirmenybė.
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica