Erica Jennings: „Niekada nepavadinčiau savęs karjeriste“

Saulė Norvilaitė
2016-09-19
Erica Jennings (36 m.) laviruoja tarp rūpinimosi šeima ir kūrybos. Moters gyvenime išties viskas klostėsi atvirkščiai nei įprasta – pirma karjera, tada santuoka ir vaikai, o galiausiai studijos universitete.
Erica Jennings: „Niekada nepavadinčiau savęs karjeriste“
„Aš esu išties jautrus ir emocionalus žmogus, todėl dar paauglystėje man būdavo labai sunku būti dėmesio centre. Turėjau su tuo susitaikyti, bet tam tikra prasme aš vis dar nepripratau prie to. Tik visai neseniai išmokau save mylėti tokią, kokia esu“, - pasakoja Erica Jennings.

- Ką tik pasirodė jūsų naujasis singlas „The perfect time“, kuriame dainuojate apie tikrus ir nesuvaidintus jausmus. Ar tai atspindi ir visą jūsų kūrybą? 
- Autentiškumas - svarbiausias dalykas mano muzikoje ir gyvenime. Esu sąžininga pati sau dėl to, kas esu, ko noriu ir ką man reikia padaryti, kad būčiau geriausia, kokia tik įmanoma būti. Nebijau to, kas yra tikra. Kartais nėra taip lengva sugebėti būti išties sąžininga sau ir kitiems, kaip mes galvojame. Kadangi labai dažnai šis sąžiningumas yra apgaulingas – mes įsivaizduojame save kitokius arba bandome nuspėti, kokius mus nori matyti žmonės. Visomis prasmėmis tiesa mus išlaisvina.
 
- Ar gyvenime jums netrukdo pernelyg didelis jautrumas?  

- Aš esu išties jautrus ir emocionalus žmogus, todėl dar paauglystėje man būdavo labai sunku būti dėmesio centre. Turėjau su tuo susitaikyti, bet tam tikra prasme aš vis dar nepripratau prie to. Tik visai neseniai išmokau save mylėti tokią, kokia esu. Taip pat suvokiau, kad esu empatiška kitų žmonių atžvilgiu. Todėl itin dažnai būdama šalia daugybės skirtingų žmonių, ėmiau jausti visų jų emocijas kaip savo pačios, o tai atima begalę energijos. Galiausiai supratau, kad visai nieko tokio kartais atsitraukti ir „perkrauti“ save.
 
- Teko skaityti, kad domitės netradicine medicina. Kaip prižiūrite savo ir šeimos narių sveikatą?
- Tikriausiai natūralia medicina visada žavėjausi dėl keltiškų pagoniškų šaknų. Dar būdama vaikas mačiau, kaip mano mama daugeliu atveju tokią mediciną pasitelkdavo. Mūsų berniukai turi nuostabią gydytoją, kuria labai pasitikiu. Tačiau iki šiol taikau ir netradicinę mediciną. Vietoje to, jog pirkčiau iš parduotuvės purškalą nuo uodų, kai vykstame stovyklauti gamtoje, pasidarau eterinių aliejų mišinį, kuris atbaido visus vabalus ir labai maloniai kvepia.
 
Be to, naudojame česnaką, kuris greitai išgydo gripą ir padeda imuninei sistemai. Jeigu kuriam nors skauda gerklę, kiek įmanoma dažniau ją skalaujame mišiniu alyvuogių aliejaus ir druskos mišiniu, kuris dezinfekuoja gerklę ir numalšina skausmą, be to, išvalo sinusus. Kokosų aliejus yra tiesiog nuostabus. Jį naudojame natūraliam dantų balinimui – pakanka, prieš paimant dantų šepetėlį su pasta, šaukšteliu aliejaus kelias minutes paskalauti dantis ir išspjauti. Per dvi savaites įmanoma pamatyti skirtumą. Šį aliejų taip pat naudoju kaip kūno losjoną, plaukų aliejų ir maistui gaminimui.
 
- Koks maistas dažniausiai atsiduria jūsų šeimos lėkštėse? 

- Kartu su Jurgiu labai mėgstame gaminti ir dažniausiai maistą ruošiame namuose. Mes abu jau aštuonerius metus esame vegetarai. Maistą gamina tas, kuris tuo metu yra namuose ir mažiau užsiėmęs. Mūsų berniukai taip pat jau gelbsti ruošiant maistą, išmoko po to ir susitvarkyti. Visai nevartoju pieno produktų. Vietoje jų geriame sojos ar migdolų pieną. Namie mėgstame gaminti aštrius vegetariškus troškinsiu su tofu ar sojos gabaliukais. Taip pat mėgstame špinatų salotas su bolivine balanda.
 
- Ar laisvalaikiu, be vaikų auginimo ir kūrybos, gyvenime randate laiko fiziniam aktyvumui?
- Mes visi tikrai aktyvūs, bet norėčiau sportuoti kur kas daugiau. Du kartus per savaitę mankštinuosi su asmeniniu treneriu, taip pat planuoju pradėti lankyti plaukimą. Sportas man padeda jaustis geriau, gera mankšta pakelia nuotaiką ir suteikia daugiau energijos. Tačiau tikrai negalėčiau pasakyti, kad esu aktyvi sportininkė. Jeigu galėčiau pasirinkti, vietoje mankštos mieliau šokčiau, ilgiau pamiegočiau ar pasivaikščiočiau miške – tai mane atpalaiduoja.

 
Taip pat neatsisakau pagulėjimo vonioje ar gero masažo. Mėgstu būti viena su savo mintimis ir rašyti dainas. Bet suprantu, kad fizinis aktyvumas gyvenime labai svarbus. Aš myliu savo kūną, nes jis mano sielos buveinė. Žinoma, norėčiau, kad kai kurios kūno dalys atrodytų kiek geriau – mažesnis liemuo ar ilgesnė kojos... Bet nė vienas nėra tobulas, o gyvenimas skirtas tobulėjimui.
 
- Jūsų šeima atrodo išties laiminga. Kokia darnių santykių paslaptis?  
- Nuoširdumas, pagarba, meilė ir juokas. Galima sukurti santykius ir be tikro atvirumo. Bet meilė nėra vien tik sakymas to, ką partneris nori išgirsti – tai būtų mylimojo apgaudinėjimas. Žinoma, labai svarbu, kaip parodyti nuoširdumą. Gerbti ir gražiai elgtis vienam su kitu po beveik dešimties metų santuokos yra svarbu. Meilė yra daugelis dalykų, ji gali būti įvairiausių formų, praeiti skirtingus laikotarpius.
 
Esu laiminga galėdama tęsti šią kelionę su Jurgiu. Mūsų ryšys labai stiprus. Iš vaikų taip pat tikimės gražaus elgesio ir pagarbos kitiems. Tai - svarbiausia taisyklė. Vaikai turi žinoti, kad jų tėvai juos myli ir visada bus šalia. Įgiję pasitikėjimą ir pasikliaudami tėvų meile, jie gali augti ir žydėti, būti tuo, kuo nori. Įmanoma būti parama savo vaikams net ir tikintis iš jų tam tikro elgesio. Žinau, kad paauglystėje tarp bendraamžių jie elgsis kitaip, bet mes visi taip darėme. Nepaisant to, bendraudami su manimi jie turėtų rodyti pagarbą ir meilę man – tai mažiausia, ką vaikai gali padaryti dėl mamos. 


Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Žmonės po organų transplantacijų pasmerkti mirčiai: gyvybiškai svarbių vaistų priemokos drastiškai išaugo, generikų – nėra

  Pacientams po organų transplantacijos atstovaujanti Lietuvos asociacija „Gyvastis“ dar nuo šių metų kovo mėnesi...
  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Antanas Gvazdaitis: „Baisu sulaukti užleistų pacientų antplūdžio“

  Klaipėdos universitetinės ligoninės Neurochirurgijos klinikos vadovas, doc. dr. gydytojas neurochirurgas Antanas Gvazdaitis (68 m....

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  „Eurovaistinės“ specialistai pataria: 5 žingsniai, kaip įveikti peršalimą

  Šaltuoju metu dažniau sergama peršalimo ligomis, pagrindinio šalies vaistinių tinklo „Eurovaistinė&ldqu...
  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Vaistinės skambina pavojaus varpais: regionuose trūksta daugiau nei 140-ties kvalifikuotų vaistininkų

  Pasaulyje ir Lietuvoje siaučiant COVID-19 pandemijai, į papildomas fronto linijas kartu su medikais stojančių vaistininkų ima krit...

  Sveika šeima


  Spa namuose. Pradėkite nuo kūno žemėlapio

  Užkardą grožio centrams uždėjęs kranktinas, SPA ritualus verčia susikurti namuose. Jei skirtingos veido zonos daugeliui ne naujiena, kūno odos žemėlapis, ko gero, pažįstamas tik grožio specialistams.

  Sveikatos horoskopas


  Lapkričio 23 - 29 d.

  Avi­nas
  Pir­ma­die­nį ri­bo­ki­te ka­vos ir juo­do­sios ar­ba­tos kie­kį, dau­giau ger­ki­te van­dens. Ant­ra­die­nį jau­si­tės žva­lūs ir ku­pi­ni tei­gia­mų emo­ci­jų. Penk­ta­die­nį bus jaut­rūs re­gos or­ga­nai. Savaitgalį stiprinkite imuninę sistemą.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Kinija: pandemija plinta per šaldytą produkciją?

  Nuo pandemijos pradžios Kinija kaip įmanydama mėgina eliminuoti koronavirusą iš šalies, tačiau nedidelių židinių vis dar pasitaiko. Pastaruoju metu - dažniausiai įmonėse, kurios importuoja šaldyto maisto produkciją iš užsienio. Kinijos mokslininkai kelia versiją, kad koronavirusas gali plisti per ša...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Agnė Gaižauskienė Ar nauja valdžia ištaisys senas PSDF biudžeto klaidas?
  Kiekvienam teks nuvykti...
  Henrikas Vaitiekūnas Kiekvienam teks nuvykti...
  Leonardas Cohenas ir jausmai
  Palmira Rudalevičienė Leonardas Cohenas ir jausmai

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica