Odontologai varžysis pirmą kartą rengiamame estetinio plombavimo konkurse

www.lsveikata.lt
2014-08-05
Liepos mėnesį prasidėjo Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos organizuojamas estetinio plombavimo konkursas ESTETIKO. Tai pirmasis tokio pobūdžio projektas Lietuvoje, kuriame laukiama geriausių šalies odontologų, pasiryžusių pademonstruoti itin sudėtingo, juvelyrinio kruopštumo reikalaujančio estetinio plombavimo įgūdžius.
Odontologai varžysis pirmą kartą rengiamame estetinio plombavimo konkurse
Šalies odontologai varžysis juvelyrinio kruopštumo reikalaujančio estetinio plombavimo konkurse.

Šis konkursas kviečia jungtis ne tik gydytojus odontologus, bet ir žmones, kurie nori atnaujinti savo šypseną visiškai NEMOKAMAI! Registruokitės jau dabar ir galbūt Jūs būsite vienas iš laimingųjų, kuriam konkurso finalo metu bus atlikta estetinio plombavimo procedūra. Išsamesnę informaciją rasite puslapyje: www.estetiko.lt
 
„Šis konkursas aktualus, svarbus ir naudingas tiek Lietuvos odontologų bendruomenei, tiek kiekvienam visada geriausių rezultatų besitikinčiam klientui. Konkurso organizatoriai siekia, kad realią projekto naudą pajaustų abi pusės – paslaugą teikiantis gydytojas ir jo pacientas.

Žinodama, kaip atsakingai ruoštasi ir iki šiol ruošiamasi šiam konkursui, net neabejoju, kad mums tai pavyks - Lietuvos odontologai pademonstruos aukščiausios klasės meistriškumą.“ – teigia konkurso iniciatorė, Nacionalinės odontologijos akademijos įkūrėja ir prezidentė, estetinių restauracijų specialistė Eglė Kunčiuvienė. Ji pabrėžia, kad jau įsibėgėjantis konkursas ESTETIKO suteikia galimybes talentingų odontologų tobulėjimui, gerina šios srities specialistų įvaizdį, skatina analizuoti išskirtinius atvejus bei jiems tinkamai įgyvendinti būtinas technologijas. Taip pat šis konkursas leis pacientams susipažinti su geriausiais, aukščiausios kokybės paslaugas teikiančiais estetinio plombavimo profesionalais Lietuvoje.
 
Kiekvienam pacientui svarbu žinoti, kaip ir kokios procedūros atliekamos. Estetinio plombavimo metu turi būti sluoksniuojami ir preciziškai tiksliai atkuriami pažeisti danties audiniai, nesukeliant neigiamo poveikio sveikiems danties audiniams. Po kruopščiai ir kokybiškai atliktos restauracijos galima džiaugtis gyvybingais, proporcingais, skaidriais, blizgiais ir puikiai funkcionuojančiais dantimis.
 
,,Esu įsitikinęs, kad kiekvienam žmogui labai svarbu pasitikėti savimi. Tai veikia pačią asmenybę ir formuoja aplinkinių požiūrį. Dantys – lyg vizitinė kortelė, leidžianti susikurti nuomonę apie žmogaus padėtį, gyvenimo būdą. Todėl graži šypsena svarbi visiems: ji tikrai palengvina bendravimą!” – savo patirtimi dalijasi ,,Grožio architektų” dalyvis Aleksandras Ivanauskas. Jis dar kartą patvirtina, kad estetinis plombavimas – tai procedūra, kuri atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir neabejotinai keičia gyvenimo kokybę.
 

Konkursą ESTETIKO organizuoja Nacionalinė estetinės odontologijos akademija, aukščiausios kokybės odontologijos medžiagų gamintojas iš Vokietijos „Heraeus Kulzer“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika ,,Neodenta“, mokslinę ir leidybinę veiklą odontologijos srityje vykdanti „Quintessence Lietuva“. Kompetentingi organizatoriai pasirūpino ir nepriekaištinga konkurso vertinimo komisijos sudėtimi. Odontologų pateikiamas atliktų darbų nuotraukas, vėliau – geriausių iš jų darbą ,,Neodentos“ klinikos paruoštuose kabinetuose stebės ir vertins net devyni odontologijos, estetikos ir grožio srities profesionalai: dr. Robert Marus – pasaulyje pripažintas estetinių restauracijų specialistas iš JAV, prof. Giulio Rasperini iš Milano universiteto, dr. Saulius Vikšraitis – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas,   Aleksandras Ivanauskas  –  grupės „Rondo“ vokalistas, projekto „Grožio architektai“ dalyvis,  gyd. Eglė Kunčiuvienė – Nacionalinės estetinės odontologijos akademijos prezidentė, gyd. Žilvinas Budrevičius – estetinių restauracijų specialistas, doc. dr. Vygandas Rutkūnas – gydytojas odontologas ortopedas, Arūnas Juzėnas - „Heraeus Kulzer“ vadovas Lietuvoje, Egidijus Barsevičius –  profesionalus dantų technikas.
 
„Sveiki dantys, o kartu ir sveika bei žavinga šypsena  yra svarbi veido dalis. Labai atsakinga bus vertinti šypsenos restauravimo „virtuozų“ darbus.“ - komisijos narių prisiimtą atsakomybę įvardija vienas iš vertinimo komisijos narių – dr. Saulius Vikšraitis. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas pabrėžia, kad įvairių sričių profesionalus subūrusi komisija – patikimiausia objektyvaus ir nešališko konkurso dalyvių vertinimo garantija.
 
„ Estetinis plombavimas – meninė odontologijos dalis, kuri turi derėti su mokslo ir techniniu progresu.“ – teigia doc.dr. Vygandas Rutkūnas. - ,,Negalime sustoti siekdami gerinti odontologinių pacientų gydymo kokybę. Šaunu, jog šis konkursas ženkliai prisidės prie to ir, tikiuosi, taps tradiciniu.“ To paties tikisi visi šio inovatyvaus renginio organizatoriai, kurie rūpinasi ne tik savo verslu, asmeniniais pasiekimais, bet ir atsakingai žiūri į estetinės odontologijos tobulėjimą visoje Lietuvoje.
 
Baigiantis ESTETIKO konkursui, planuojama paskelbti tris geriausius estetinio dantų plombavimo specialistus ir juos apdovanoti. Sprendimą dėl nugalėtojų priims ne tik komisija: savo valią galės išreikšti visi norintys, balsuodami už socialiniame tinkle ,,Facebook“, estetinio plombavimo konkurso ESTETIKO paskyroje publikuojamas nuotraukas, kuriose atsispindi ,,prieš ir po“ kontrastu pateikiami odontologų darbai.

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  R.Šerpytis: kabinete ieškome žudiko

  R.Šerpytis: kabinete ieškome žudiko

  „Daktaro darbas – kaip detektyvo, kuris turi atrasti žudiką”, – įsitikinęs tėvo, garsaus kardiologo Prano ...
  Agnė: niekada nežinai, kada bus TA diena

  Agnė: niekada nežinai, kada bus TA diena

  „Skambutis mane pažadino apie 3 valandą nakties. Pamačius, jog skambina nežinomas numeris, per kūną perėjo šiurpuliuk...

  Budinti vaistinė


  „Eurovaistinėse“ nemokami vaistai nuo COVID-19

  „Eurovaistinėse“ nemokami vaistai nuo COVID-19

  Nuo praėjusios savaitės gyventojai, pajutę COVID-19 simptomus, gali kreiptis į šeimos gydytoją ir gauti nemokamai iš...
  Ir vaistus perkant galima „pasimauti“

  Ir vaistus perkant galima „pasimauti“

  Paskutiniuoju metu ypač gausu nelegaliai sukurtų interneto svetainių, kuriose skelbiama klaidinanti ir tikrovės neatitinkanti info...

  razinka


  Sveika šeima


  Norėjo pasigražinti, pasipuošė randais

  Kūno puošyba auskarais taip išpopuliarėjo, jog tikriausiai vargu ar rastume moteriškos lyties atstovę, kuri nebūtų persivėrusi ausies lezgelio. Specialistai teigia, jog klientų amžius jaunėja, procedūrai ryžtasi ir vis daugiau vyrų, parenkamos netradicinės vietos. Tačiau apie pasekmės sveikatai kalbama per mažai....

  Sveikatos horoskopas


  Lakpkričio 23-29 d.

  Avi­nas
  Šią sa­vai­tę šil­čiau ren­ki­tės ir ven­ki­te skers­vė­jų. Tre­čia­die­nį ga­li­te su­sap­nuo­ti pra­na­šiš­ką sap­ną. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na są­na­rių gy­dy­mui ir spe­cia­liems mankš­tos pra­ti­mams.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  Humanitarinės katastrofos priešaušris

  Politinis nestabilumas Sudane, kur vyksta ginkluota kova tarp šalies ginkluotojų pajėgų, remiančių valstybės vadovą, ir RSF vadovaujamų generolo Mohamed Hamdan Dagalo baigia peraugti į humanitarinę katastrofą.   

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Brangesnė už auksą?
  Henrikas Vaitiekūnas Brangesnė už auksą?
  Apie dėmesį, kuris prastesnis net už gaidelio
  Henrikas Vaitiekūnas Apie dėmesį, kuris prastesnis net už gaidelio
  Nematomos grožybės
  Henrikas Vaitiekūnas Nematomos grožybės

  Naujas numeris