Vyro bučinys papasakos jums viską...

www.lsveikata.lt
2018-02-14
Galite atsiminti nuostabų seksą, tačiau kiek nepakartojamų bučinių pamenate? Tinklaraštininkas Džeimsas Woodruffas svarsto, ką reiškia vyrų bučiniai.
Vyro bučinys papasakos jums viską...
Kai vyras bučiuoja moterį, tai galima aprašyti kaip dviejų energijų susidūrimą, kad įvyktų sprogimas. Ir šiame sprogime vyras absoliučiai sąžiningas, ką jis jaučia tai moteriai, kokią vietą jo gyvenime ji užima.

Bučinys, skirtingai nei seksas, yra meilės aktas, kurio kokybė nevertinama. Jo esmė – rizika. Tai momentas, kai pirmą kartą likęs vienas su mergina pasijutau pažeidžiamas ir susigėdau. Nes būtent bučinys ištrina ribas.
Aš pamenu pirmąjį bučinį. O ar yra tokių, kurie neatsimintų? Tai buvo kaimynė mergaitė Nataša. Likus dienai ar dviems iki mano 13-ojo gimtadienio ji pasibeldė į mano namus palinkėti gražios šventės. Po nejaukios tylos pagaliau išdrįsau pakviesti ją į kiną.
 

Nežinau, kas man joje patiko ir kas ją privertė atsidurti ant mano namų slenksčio, tačiau tuomet galvoti galėjau tik apie tai, kaip kartu eisime į kiną. Ir ta diena atėjo. Kine sėdėjome greta, pasiūliau jai spragėsių. Ji atsisakė ir toliau nepasukdama galvos spoksojo į dar nieko nerodantį ekraną. Kai tik prasidėjo kinas, ji suėmė mano galvą delnais ir pabučiavo į lūpas.
 
Nežinojau ką daryti. Tai nebuvo puikus bučinys – mūsų nepatyrimas ir jos breketai padarė savo. Pajutęs kraujo skonį burnoje išbėgau į tualetą.
Pirmas bučinys – tai nežinomybės baimė ir noras ją išbandyti. Tai galimybė su kitu žmogumi pajusti ypatingą ryšį.
Bučiniai gali būti įvairūs...
 
Pirmas bučinys

Absoliutus smalsumo pasireiškimas. Jis prasideda tarsi juokaujant, tačiau kartu ir truputėlį baikštus. Tai bandymas suvokti, kur prasidedu aš ir kur aš baigiuosi, nes prasidedi tu. Paslapties jausmas, o kartu saugumas ir ramybė.
 
Aistros bučinys
Tai bučinys, kuris reikalauja, geidžia ir negali laukti. Agresyvus ir erzinantis. Nuo jo visi jausmai įjungia aukštesnę pavarą. Tai tas bučinys, kuriuos matome filmuose ir kuris palieka mumyse jausmą, kad šį tą gyvenime praleidome, jei nubuvome taip bučiuojami. Nes mes to trokštame.
 
„Kaip tavęs pasiilgau“
Man atrodo, kad tai svarbiausias bučinys, kuriuo vyras gali apdovanoti moterį. Ne visi vyrai kalba apie jausmus. Kai kuriuos jų galima „išsakyti“ tik prisilietimais.
Kai vyras bučiuoja jus, nes pasiilgo, jis tarsi apkabina jus visą. Lieka tik daugybė minčių, įvairių jausmų, drąsa ir vienas kito priėmimas, pasitikėjimas.


lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Profesorius R. Kėvalas paneigia mitus apie skiepus ir meningokoką B

  Jeigu vaiko imuninė sveikata bus stipri, jis nesusirgs meningokokine B tipo infekcija. Skiepus per COVID-19 pandemiją galima atidė...
  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Ateityje – strategiškai kitoks chirurginis krūties vėžio gydymas

  Kokios apimties chirurginė operacija gydant krūties vėžį būtų optimali? Į šį klausimą bandys atsakyti Europos šalių,...

  Budinti vaistinė


  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Šalies vaistininkai mini profesinę šventę

  Rugsėjo 25 d. – tarptautinė vaistininkų diena. Profesinę šventę minintys vaistininkai neslepia, kad šie metai ...
  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Farmakotechnikai be darbo – gyventojai be vaistinių

  Nuo kitų metų įsigaliosianti Farmacijos įstatymo nuostata, skelbianti, kad vaistinėje fiziškai turi būti ne mažiau kaip vie...

  Sveikatos horoskopas


  Rugsėjo 14-20 d.

  Avi­nas
  Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  R.B.Ginsburg: liberalų ikoną sustabdė tik vėžys

  Jungtinių Valstijų Aukščiausiojo Teismo teisėja Ruth Bader Ginsburg (1933-2020) – kovos už demokratiją ir liberalias idėjas simbolis. Ilgus metus ji grūmėsi ir už savo gyvybę. Tačiau galiausiai nusileido per daugiau nei dešimtmetį nepailsusiam varžovui – kasos vėžiui. Jos gyvybė užgeso rugsėjo 18-tą, tačiau ...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Kaip sustabdyti laiką?
  Henrikas Vaitiekūnas Kaip sustabdyti laiką?
  Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi
  Agnė Bilotaitė Auksiniai Vyriausybės testai: valstybės išgrobstymas tęsiasi

  Naujas numeris


  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica