Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

www.lsveikata.lt
2021-01-14
Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais gauna skiepus nuo COVID-19. Šią savaitę paskiepyti Ignalinos vaistininkai, šiandien – farmacijos specialistai dirbantys Molėtuose.
Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

Pasak „Eurovaistinės“ valdybos pirmininko Laimono Devyžio, tikimasi, kad netrukus bus paskiepyti visi norintys vaistinių darbuotojai.

„Į vaistines net ir karantino metu kasdien užsuka tie, kuriems reikalingi receptiniai vaistai, ar patarimai įvairiausiais sveikatos klausimais. Darome viską, kad darbuotojai būtų saugūs, pasirūpiname priemonėmis, tačiau viruso stabdymui ir kolegų apsaugai skiepai yra ypač svarbūs, todėl dėkojame savivaldybėms, kurios jau suorganizavo procesą ir vaistininkai yra paskiepyti. Lauksime šio žingsnio ir kituose miestuose“, – sako įmonės vadovas.
 
Molėtų rajono meras Saulius Joneika sako, kad jiems pavyko paskiepyti jau visus asmenis iš prioritetinio sąrašo ir nuo šiol bus skiepijami garbingo amžiaus gyventojai. 
Molėtuose dirbanti vaistininkė Greta po skiepų sako jaučianti vos nedidelį rankos skausmą ir džiaugiasi, kad savo ir visuomenės gerovei nusprendė skiepytis.
„Labai bijojau, nes bijau skiepų, bet rimtai apsvarsčiau pliusus ir minusus ir suvokiu, kad mes anksčiau ar vėliau visa visuomenė turėsime skiepytis. Tai tiesiog dėl savo ir kitų gerovės įveikiau savo baimę ir dabar džiaugiuosi bei kartosiu skiepą vasario pradžioje“, – pasakoja „Eurovaistinės darbuotoja.
Šiuo metu „Eurovaistinėje“ dirba beveik 1491 darbuotojas, veikia 272 vaistinės.

lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...
  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Socialinėje iniciatyvoje ,,Skirtingos Spalvos‘‘ aktorius Marius Repšys kalbės apie bipolinį sutrikimą

  Energija, laimė, naujų idėjų pliūpsnis po kurio ateina dirglumas, kaltė ir visiška apatija – su tokiomis nuotaikų kai...

  Sveika šeima


  Intuityvus valgymas – svorio nuo... smegenų metimo programa

  Kalbėti apie valgymo sutrikimus žmonėms sunku, net jaučiama gėda. Juk, regis, visi tai turime mokėti. Tačiau intuityvaus valgymo konsultantė, tinklaraščio taikasumaistu.lt autorė Ingrida Augutė tikina, kad nieko gėdingo nėra. Tokius sunkumus patiriančiųjų yra daug ir ragina apie tai kalbėti su aplinkiniais, specialistais. Nes ...

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  „Wuhano dienoraščių“ autorė: valdžia mane vertina kaip priešą

  Kinų autorė Fang Fang (pasiturinčių intelektualų šeimoje gimusios rašytojos tikrasis vardas yra Wang Fung) susidūrė su šiurkščia valdžios reakcija dėl publikuotų dienoraščių, kuriuose buvo aprašytas gyvenimas Wuhane ankstyvomis koronaviruso protrūkio dienomis. Tačiau moteris laikosi savo ir t...

  Komentarai


  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės
  Pulti ant kelių? Taip!
  Henrikas Vaitiekūnas Pulti ant kelių? Taip!

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica