Apdovanoti aktyvų šeimos laisvalaikį įamžinę moksleiviai

Aigustė Tavoraitė
2017-05-18
Finišo tiesiąją praėjusią savaitę pasiekė tris mėnesius trukęs Valstybinės ligonių kasos organizuotas moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“. Jo metu jaunieji fotografai skatinti įamžinti šeimos gydytojus ir apmąstyti jų svarbą šeimos gyvenime.
Apdovanoti aktyvų šeimos laisvalaikį įamžinę moksleiviai
„Džiugu, kad šis konkursas paskatino ne tik jaunuosius fotografus, bet ir jų šeimos narius labiau rūpintis savo sveikata ir atkreipė dėmesį į sveikatos stiprinimą“, – sako Vilniaus teritorinės ligonių kasos direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.

Tarptautinei šeimos dienai, gegužės15-ajai, paminėti skirto konkurso nugalėtojai vertingomis dovanomis – Go Pro kameromis – buvo apdovanoti šios šventės išvakarėse. Nuotraukas siųsti kviesti visi Vilniaus ir Alytaus apskričių progimnazijų, pagrindinių, vidurinių mokyklų ir gimnazijų moksleiviai, išskyrus pradinukus, taip pat profesinio rengimo mokyklų mokiniai.
 
„Džiaugiamės jaunųjų fotografų susidomėjimu. Sulaukėme moksleivių nuotraukų iš visų 13 Vilniaus ir Alytaus apskričių savivaldybių. Jose moksleiviai įamžino savo šeimos laisvalaikį ir užsiėmimus, rodančius, kaip šeimoje rūpinamasi jos narių sveikata. Taip pat atspindėtas šeimos gydytojo vaidmuo saugant jų šeimos sveikatą. Moksleiviai fotografavo viską, kas padeda jiems ir jų šeimai būti sveikai ir nesirgti.
 

Džiugu, kad šis konkursas paskatino ne tik jaunuosius fotografus, bet ir jų šeimos narius labiau rūpintis sveikata ir atkreipė dėmesį į didesnį jos stiprinimą“, – sakė Vilniaus teritorinės ligonių kasos (Vilniaus TLK) direktoriaus pavaduotoja Dalia Šimelienė.


Iš beveik dviejų šimtų darbus atsiuntusių moksleivių išrinkti keturiolika laimingųjų – iš kiekvienos konkurse dalyvavusios savivaldybės po vieną nugalėtoją ir vienas visos Vilniaus teritorinės ligonių kasos veiklos zonos prizininkas.

Moksleivių darbus vertinusiai komisijai pirmininkavo D.Šimelienė, jos pavaduotojas buvo Lietuvos spaudos fotografų klubo narys Kęstutis Rimas Vanagas. Komisijoje taip pat dalyvavo: Audronė Juodaitė-Račkauskienė, VšĮ Centro poliklinikos direktoriaus pavaduotoja medicinai, Darius Baužys, savaitraščio „Lietuvos sveikata“ projektų vadovas, Eglė Bugailiškienė, Vilniaus TLK Administravim o skyriaus vyr. specialistė (Komisijos sekretorė), Fatima Dzarajeva, Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavim o skyriaus vyresnioji specialistė, Gintarė Rakštienė, Vilniaus TLK Administravimo skyriaus vedėja, Lina Vitkauskienė, Vilniaus TLK Gyventojų aptarnavim o skyriaus vedėja, Tomas Griškevičius, Lietuvos spaudos fotografų klubo narys.

 
Moksleivių nuotraukų konkurso „Sveika šeima“ nugalėtojai:
1. Vilniaus TLK prizininkė – Gustė Berankytė iš Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, IV klasės.
2. Nugalėtoja Alytaus miesto savivaldybėje – Paulina Turauskaitė iš Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos, III klasės.
3. Nugalėtojas Alytaus rajono savivaldybėje – Airydas Balynas iš Alytaus r. Butrimonių gimnazijos, 9 klasės.
4. Nugalėtoja Elektrėnų savivaldybėje – Diana Viktorija Kartenė iš Elektrėnų „Ąžuolyno“ progimnazijos, 5 klasės.
 
5. Nugalėtoja Švenčionių rajono savivaldybėje – Dovilė Menčinskaitė iš Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos, 12 klasės.
6. Nugalėtojas Trakų rajono savivaldybėje – Jonas Orlovskij iš Trakų r. Rūdiškių gimnazijos, 5 klasės.

7. Nugalėtojas Ukmergės rajono savivaldybėje – Armandas Bakanauskas iš Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos, 7 klasės.
8.  Nugalėtoja Varėnos rajono savivaldybėje – Evaldas Mankevičius iš Varėnos r. Valkininkų gimnazijos, 11 klasės.
 
9. Nugalėtoja Vilniaus miesto savivaldybėje – Emilė Sadauninkaitė  iš Vilniaus „Taikos“ progimnazijos, 8 klasės.
10.  Nugalėtojas Vilniaus rajono savivaldybėje – Artiom Plesko iš Vilniaus r. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos, 8 klasės.

11.  Nugalėtoja Druskininkų savivaldybėje – Augustė Vilūnaitė iš Druskininkų„Ryto“ gimnazijos, 9 klasės.
 
12. Nugalėtojas Lazdijų rajono savivaldybėje – Karolis Viselga iš Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazijos, IV klasės.
13. Nugalėtoja Širvintų rajono savivaldybėje – Evelina Piškinaitė iš Širvintų r. Bagaslaviškio Igno Šeiniaus pagrindinės mokyklos, 9 klasės.
14.  Nugalėtojas Šalčininkų rajono savivaldybėje – Devid Jarmolkovičius iš Šalčininkų r. Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijos, 8 klasės.

 
Tarp kitko
Moksleivių nuotraukų konkursas „Sveika šeima“ rengiamas siekiant parodyti deramą pagarbą šeimos gydytojui – svarbiausiam medikui, pas kurį skubama ne tik susirgus, bet ir prevenciškai pasitikrinti, siekiant išvengti ligos.

 
lsveikata.lt „Facebook“. Būkime draugai! 
 

Komentuoti:

Vardas:
Komentaras:

  Gydytojas ir pacientas


  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Ričardas Daunoravičius: „Šiandien motinystė prilygsta sakramentui“

  Kone 45 metus gydytoju akušeriu dirbantis Ričardas Daunoravičius, Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Akušerijos ir...
  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Jauna mergina: net menkiausias širdies permušimas keldavo paniką

  Įsivaizduokite situaciją, kai visu kūnu jaučiate, jog smarkiai sunegalavote ir skubiai reikalinga greitoji pagalba. Tačiau atvykę ...

  Budinti vaistinė


  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Nuo COVID-19 pradėti skiepyti šalies vaistininkai

  Pagrindinis šalies vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ informuoja, kad įmonės darbuotojai jau pavieniais atvejais ...
  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Seimas įteisino didesnes vaistų kompensacijas nepasiturintiems

  Nuo kovo 1-osios valstybė kiek daugiau kompensuos už vaistus ir jų priemokas nepasiturintiems, neįgaliesiems ir pensininkams. ...

  Sveika šeima


  Jums tinkanti arbata gali atnešti daug naudos

  Arbata gaivina kūną, minkština širdį, budina mintį, sakė senovės persų gydytojas Avicenna. Kada kokią arbatą gerti, kaip ją paruošti, pasakoja prekybos tinklo „Skonis ir kvapas“ atstovas, arbatos žinovas Andrius Žilinskas.

  Sveikatos horoskopas


  Gruodžio 14-20 d.

  Avi­nas
  Sap­nai, su­sap­nuo­ti pir­ma­die­nio nak­tį, pil­dy­sis ar­ti­miau­siu lai­ku. Penk­ta­die­nį jau­si­te ener­gi­jos ir ge­ros nuo­tai­kos ant­plū­dį. Sa­vait­ga­lį eu­fo­ri­ja kiek nu­slūgs, ta­čiau nu­si­min­ti ne­ver­ta - ūpas pa­kils, jei at­si­pa­lai­duo­si­te namie su knyga ar karštoje vonioje.

  Pakalbėkim apie tai


  Svetur


  PAR virusas griebė už gerklės

  Statistiniais duomenimis, apie COVID-19 plitimą pasaulyje besidalijanti informacinė svetainė „Worldometers“ skelbia, jog Pietų Afrikos Respublika (PAR) pašoko į 15 vietą ir susirgimų skaičiumi toliau vejasi tokias šalis kaip Lenkija, Meksika bei Argentina. Panašu, jog ir vakcinacijos procesai šalyje klimpsta, o ligoninės nebes...

  Redakcijos skiltis


  Komentarai


  Informacijos disbalansas
  Henrikas Vaitiekūnas Informacijos disbalansas
  Ketsuekigata nani gata?
  Henrikas Vaitiekūnas Ketsuekigata nani gata?
  Tema ir būsimos potemės
  Henrikas Vaitiekūnas Tema ir būsimos potemės

  Naujas numeris

  Alergijos tyrimai ir konsultacijos - Allergomedica